Jump to content
stan4o

яз. Сопот 2-4 Юли

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Заглавието казва достатъчно !!!

има направено фейсбук събитие - те линк към него

 

ето малко снимки от предишни сбирки на същото място:

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

ае стига толкова снимки, че ще земе да ви хареса :)

Редактирано от stan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе няма ли Национална Хонда Среща на тези дати !!! :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе няма ли Национална Хонда Среща на тези дати !!! :) :)

Объркал е датите пича ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е не съм объркал датите... ние тва го планираме още от нова година !!! кво да направя че са сменени датите на националната и съвпада със по-важно и по-забавно събитие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е ние сме OLD SHCOOL вече !!!

 

Публикувано изображение

Редактирано от ti6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо им нема на датите.Не мое всички да идем на Узана. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е 2 сбирки на 2 места !!! важното е БГ да стане ЯПОНСКА тия 3 дена :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хахахаха как можахте поне да бяхте изрязати този м..т от снимката разваля я :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да ми обиждаш джипа!!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехехе това ли е джипа !!! добре извинявай :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

е то транспаранта ще е на събититето, тоя път ще го снимаме с Пасат комби !!! стига пасата да излезе от бокса до тогава... или да не влезе пак :)

Редактирано от stan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, поне ако се спека нещо на тая национална /що ли си го мисля/, ще има къде да ида при приятели! Направо мятам въдиците в багажника за всеки случай. Дайте повече инфо и карта на местопрестъплението :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи иде реч за Язовир Сопот който се намира малко преди ловеч ако идваш от София. ето и карта на раьона:

 

Публикувано изображение

 

във БгМапс ако напишете село Голяма железна (Голям хейви метъл) излиза точно въпросния язовир.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е, поне ако се спека нещо на тая национална /що ли си го мисля/, ще има къде да ида при приятели! Направо мятам въдиците в багажника за всеки случай. Дайте повече инфо и карта на местопрестъплението :honda:

Карта дадоха.Ето и инфото-отива се с палатки,разпъват се шатри и маси и въдици и се почва :hondarulez: и Ац/Дц бичи...Всеки си носи едини и пиени и маси и столови, и така.......... :bounce: Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде и аз да ви снеса малко инфо (понеже съм откарал доста дни на този язовир). Язовира в момента е пълен почти до горе. Друго важно нещо е че вечер там костура се смазва на малко рибе, носете си ръчило :honda::bounce: Най-подходящото място за костур е до воден клуб "Осмос". Там дъното е скалисто и се събира доста риба, само ви трябва една лодчица да сте по средата на заливчето. Ако ви се лови таранка: малко захранка и сте вие хората. За любителите на оклея: денем покрай "Осмос" и ръкава на язовира. Айде наслука и така като ви гледам май по-точното пожелание е НАЗДРАВЕ :hondarulez:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша ги скъсаме....рибите! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, поне ако се спека нещо на тая национална /що ли си го мисля/, ще има къде да ида при приятели! Направо мятам въдиците в багажника за всеки случай. Дайте повече инфо и карта на местопрестъплението :)

Карта дадоха.Ето и инфото-отива се с палатки,разпъват се шатри и маси и въдици и се почва :drunk: и Ац/Дц бичи...Всеки си носи едини и пиени и маси и столови, и така.......... :lol:
Уррааааааааааааааааааааааа:)!:)!:P!:)!:)!:P!!!!!ДРАЙФ :sick::lol: купоооооооооооон!!! Некой няма ли да фьрка самотен натам да ма извози срещу съответно заплащане :plane::slap::newbie: ,па ша черпа по бирка :drunk::tooth: :tooth: ,че мноо скъп стана :censored: бензин!!! :cry::boxed:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си носи едини и пиени и маси и столови, и така.......... laugh.gifШа ги скъсаме....рибите! :plane:

Ша ги скъсате от едини и пиени или??:hondarulez:! :worthy: :worthy: Пожелавам приятно :worthy: :worthy: изкарване-вкарване мястото е невероятно :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шах и Мат с пешката :lol: Сега вече се ошашках :punk: Да бъде или да не бъде?????Узана ми е до задника ама......ТЯ стана като в оня виц дето в рая е гот но в ада компанията е ПО-ДОБРА :bye::lol: ЯЗОБИРААААААААА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто нямам думиСедя пред клавиатурата и се чуда как да ви убидя и наругаяКак може такова нещо?Нямате ли малко уважение към националната среща и към хората, дето бачкат за да стане?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая да бъда наказан за поста си

Готово бе майна,наказан си да дереш костури! :) И ти са прибира онова пушкало дето ми застреля въдицата та са разцепи да та .....а ! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Росене, прочети пак цялата тема и ми покажи защо реши, че това е някаква алтернатива или конкуренция на Националната среща? Много добре ни познаваш и знаеш че ни е по присърце седенето около гьоловете, от колкото кибиченето на прашни писти или седенето в задимени кръчми. Форумът ХондаБГ.ком обединява различни хора с различни интереси и идеали. Никой не омаловажава труда на организаторите на националната среща, но да ти кажа аз мляко с ориз не ям още от детската градина, ако ще три дни да го готвиш и да направиш най вкусното мляко с ориз пак няма да го ям :)П.П. Чакаме те другия месец на Беглика :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причина за промяна: Цензура! Останалото над това според теб има ли нужда и някакво обяснение да остане????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мястото където ще бъде бивака е:

или там където сочи червената стрелка или това, което е нацапано с лилаво

 

Публикувано изображение

 

до там се стига през Голяма Железна, стигаш до площада на селотов края му има няква кръчма, точно преди нея завиваш в дясно.... караш по пътя (по някое време асфалта свършва) от ляво има един син фургон в една от градините, хващаш отбивката в ляво, която минава покрай фургона. Там вече започва истинския оффроуд но се минава и с ниска кола. след по малко от километър - Честито! вече си на язовира точно на местата показани на картата :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооо готино си прекарахме.Че и риба фанахме! ;)

Те го на наи-мераклията.

Публикувано изображение

На другия ден доиде и група тюлени.Съжалявам,че нямам снимката как са във водата. :D

Публикувано изображение

Имаше и едно Ауди,та го покрихме да не ни загрозява полянката.

Публикувано изображение

 

Ето и още малко снимки

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

:D;):D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам какво сте метнали на скарата май не сте разчитали много че ще хванете нещо :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малииииииииииииииииии,за националната не ме е яд много че не присъствах,но като гледам вие как сте си прекарали ме хваща много яд,че не можах да се дотътря поне до там и поне за ден. . .мам. . . . .мууууууууууу:rolleyes:!:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то винаги има скара като за седмица :rolleyes:

иначе спортните автомобили модел Прелюд са много удобни за подпиране на въдици и сушене на гащи!!

 

Публикувано изображение

 

П.П. и за оффроуд стават :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че имам комплект кални гуми :rolleyes::lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е не е като мене да минаваш през "рекичката" или поточе беше... дето било педя широко през деня :rolleyes:то си беше автомивка направо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти за малко щеше да пробваш дали е амфибия, ма карай :lol::rolleyes::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...