Jump to content
paRADOx

Месечна среща - София

Recommended Posts

За справка само ще кажа че момчето със синия рекс разглоби половината кола, и след това наказа GSI-то. Преди това, вървяха наравно и даже изоставаше зад Опела. Смятам обаче, че седалката и фара оказаха основно предимство за разликата в стартовете преди и след :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Izanagi View Member Profile Add as Friend Send Message Find Member's Topics Find Member's Posts Yesterday, 10:59 PM Post #63 Още един лудGroup: MembersPosts: 1127Joined: 17-April 06From: СофияMember No.: 1880Кара: служебно пижо 206 Хонда-монда , иизцепките ги правиха BMW-та , някакъв пълен кош , дето не разбрах каква марка е даже и един идиот със сивик.А повечето гонки пак бяха м/у BMW-та , опели и някоя и друга хонда.Ако не бяха другите коли нямаше да ги има 90% от изцепките. Добре беше не се оплаквайте :rolleyes: А още снимки има ли ??

Редактирано от martibmw

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак казвам , аз нямам против гонките , дразни ме когато някой идиот се върти м/у хората и паркираните коли.Не съм отишъл там да ме прегазят или някой да ми смели колата , в която съм налял сума пари и труд.А и проблема с гонките е , че полицаите заради тях ни развалят сбирките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен, трябва да се промени мястото на месечните срещи, въпрос на време е да стане някоя голяма беля, завоя в края на (пистата ) е много коварен и няма никаква видимост, ако се засечат дърпащите се с патрулката която идва на скорост..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен най-добрият вариант е смяна на мястото - да няма автобуси, да има права отсечка, и да е безопасно за зрителите. Някой да се сеща за такова място?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен най-добрият вариант е смяна на мястото - да няма автобуси, да има права отсечка, и да е безопасно за зрителите. Някой да се сеща за такова място?

на такова място хората му викат писта, но в София няма вече за съжаление :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, на това нещо му викат писта, само че ми се струва малко вероятно някой да даде пари за да влезе на такава писта и да си се дърпа там с някой друг...общо взето щом ще трябва да се плаща не интересно... дано да грешапо-важна е сигурността и живота на хората, отколкото "смелостта" на тези, които се "изявяват" :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каде са клиповете?!?!?!

Ето ги:Хонда среща София 27.06.2010Извинявам се за забавянето, но все пак се справих. Дано Ви хареса! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...