Jump to content
Ghost_MC

Седмична среща гр.Карлово

Recommended Posts

Здравейте колеги..Поради нарастващия брой на коли с марка Хонда в гр.Карлово и околията бих искал всички ние да се съберем на едно..До сега не бях пускал тема поради простата причина че всички които познавах не бяха регистрирани във форума,но след преследването на колите от любимата ни марка се оказа че не е вярно.До сега единствения начин беше,като ги видя да тръгна след тях и с бибиткане и авариини и очакването да спрат,но осъзнах че може някой ден да си изпрося боя :lol: .Затова направих листчета които да слагам по чистачките с информация за срещата и форума.Тъй като може ви не всеки ще е свободен на този ден се надявам поне да прочетат тук и ако имат интерес да го направим така че да е удобно за всички.За момента,след консултация с сегашните колеги присъстващи на тези мероприятия решихме срещата да се провежда всяка Събота в 19:00ч на паркинга пред Jim Beam гр. Карлово.Надявам се да се съберем повече хора,да доидат защото сме решили и да ходим на месечната среща на Пловдив,с тяхно разрешение разбира се,защото колкото повече толкова по весело.Поздрави на всички :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хаиде направете си срещитите по-сериозни и от Пловдив гости може да имате ,чат-пат:redx: Поздрави:afro: Пък и на Хисаря на плажа може да направим някоя срещица,някоя събота!

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да е лошо но както казах в горния пост по голямата част не се регистрирани,тези дни ще се опитам да ги събера до събера,вярвам че веднъж ако дойдат ще чакат с нетърпение следващата.Все пак да видиш 10-15 хонди на едно място в малкото градче си е супер яко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

лошото,е че много хора се регистрират едва когато имат сериозен проблем с колата.което говори добре за марката де-не се трошат : :redx: дано да се намерите де карловци,по един или друг начин.давай с белешките под чистачките.ма внимавай да не ти прехвърли някой кермидите,да те вземе за крадец :afro:

Редактирано от W-POWERRRRR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес след срещата с колегата които ми помага в събирането се оказа че има доста мераклии,да се надяваме да доидат както са казали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново колеги....

 

За съжаление по-голямата част от хондаджиите в регион Карлово не влизат много във форума и се налага да си пиша сам :hondarulez: ,но все пак трябва да покажа и първата ни официална среща от която не съм много доволен тъй като 5 човека които бяха казали че ще присъстват не се появиха и бяхме само 7,но като за първа среща мисля че е добре.Надявам се с времето всички да станем по организирани и като се съберем някой път заедно с Пловдив да се разбием.Това са малко снимки от срещата,надявам се следващата събота да сме с +3-4 човека повече.Обещавам другия път повече снимки :honda::bounce:

Поздрави....

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви повдигна темичката, че нещо съвсем се е изгубила! Хвърляйте по едно оче ТУК колеги и ако проявите интерес да си направим една по-така срещичка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, да попитам има ли още срещи в Карлово?Кога?Къде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, гледам че в тази тема не е писано страшно дълго време, но искам да знам правят ли се срещи някакви в Карлово и ако да, кога и къде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не се прави от доста време .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да организираме нещо? :) Аз имам предложение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желаещите за сбирка заповядайте на една обща сбирка с Авто клуб Карлово всеки четвъртък вечер в 19:00 часа на бензиностанция ШЕЛ

Редактирано от val_mcrae

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питахте за срещи, а никой от хондите не дойде!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде Хондитее ... Тази вечер, като всеки четвъртък има сбирка на бензиностанция ШЕЛ в кафето от 19:00 часа! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица бях на среща в Пловдив,не знам заради стикерите на клуба или по-принцип си има голяма посещаемост,но имаше маса Хонди !!! Ако се организира нещо с удоволствие ще идвам когато се пребирам !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде Хондитее ... Тази вечер, като всеки четвъртък има сбирка на бензиностанция ШЕЛ в кафето от 19:00 часа! :)

Ако станат редовна практика сбирките в Карлово може да идвам от време на време.Колко човека сте колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук хондите за кът .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,за съжаление чак сега виждам темата ви.Аз съм от София попринцип,но имам карловска жилка и често идвам натам за по няколко дни.Ще докарам някой път машината и ще дойда на срещите да се запознаем :) Като цяло и аз споделям мнението,че хондите там са кът.Жалко,че хората в БГ тачат само немското... Поздрави и до скоро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги хондите не са малко като се замисля в Карлово и Сопот се засичат доста хонди. Аз лично обещавам, че когато не съм на работа ще се старая да идвам, понеже работя на три смени. Поздрави от мен.;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От днес хонда сбирките се разрастват! Бяхме цели две хонди Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде тая събота ,но по-рано !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само несериозници са в това Карлово! Никой от никъде! Има ли изобщо мераклии за сбирки? Ако няма по добре да не пълня форума и темата с простотии?! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е така . Повече от сериозни сме , но времето е моторджийско . Рицар в каляска виждал ли си ? Рицарите яздат коне , железни коне .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днес, четвъртък 14.06.2012г., 19:00 сбирка на Лифт Сопот.

Редактирано от val_mcrae

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да направим една съботна сбирка на Хондите от района на Карлово?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота съм на балкан . Мога да мина с мотора на връщане , но напишете час и място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нещюо не можем да се организираме.В четвъртък не успях.Вчера бях в Карлово, а сега видях темата.........Хайде нещо за тази седмица да измислим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде казвайте кога и да събираме Хондите, може и някоя гонка да си направим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да бе гонка ......аз съм с дизелче все пак.М/у другото чакам да ми звъннат, че са ми пристигнали ремъка и ролките тази седмица и да не стане така да съвпадне деня с този за срещата и да излезна супер несериозен.п.п Тая седмица в петък идвах до Карлово.......Бакарди после Опиум..........много съм доволен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай че ще изпуснеш сбирката! Аз като гледам с какъв ентусиазъм я обсъждаме ... не вярвам да е преди обичайната в четвъртък на целия клуб Карлово :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тая седмица къде ще е?Миналата пишеше за лифта на Сопот(дето не го знам къде е ):) В колко часа?

Редактирано от Беселин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая седмица къде ще е?Миналата пишеше за лифта на Сопот(дето не го знам къде е ):) В колко часа?

Тази седмица пак ще е на лифта в Сопот, но искам да ти кажа, че хората каращи хонда влизат само във форума, а на сбирките ги няма ! Идваха по едно време често но последните 2-3 месеца ги няма никакви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да се разберем да се чакаме в Сопот на центъра, че не го знам къде е тоя лифт.Кажи час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги,тази седмица имам път към революционерския град :) За кога е насрочена седмичната среща? Понеже ще съм там от петък до неделя,ако срещата може да се състои в петък ще се радвам да се запозная с карловските фенове.Разбира се ако приемате гости от София :) А и да попитам относно мястото:Лифта на Сопот ли остава?

Редактирано от kazadores

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гости от София се допускат , само ако имат виза за Карлово и то валидна - голяма милка с цял лешник ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха имам приятел,който държи склад на Милка,само ще трябва да взема и хладилна чанта,че в тази жега може да ядем нутела в пликче :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе на лифта има шоколад , спокойно . Само желание да има - това е важното .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако има вариант да се състои в петък,ще съм на линия :) Горе пред самия лифт или на долния паркинг на пътя се събирате? И от колко часа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...