Jump to content
Most_Wanted

Задните колела блокират преди предните

Recommended Posts

Проблема се появи преди около година, но до сега не му обръщах внимание докато не взе да се случва прекалено често. Най-просто казано при по-рязко спиране задницата тръгва да ме изпреварва. но напоследък дори и при нормално спиране задните колела блокират. Накладките отзад са на една година и не съм много сигурен дали проблема не се появи при тяхната смяна. Има и още нещо, но незнам дали има връзка. Колата поднася прекалено лесно. Мислех, че е от тампони, след което ги смених, сложих и понижаващи пружини, минах реглаж на предница и задница и пак поднася супер много. Също така имах съмнение, че гумите ми не стават и сложих други, но разлика няма. А най-лошата комбинациш се получава като натисна спирачка в завой - тогава БМВ-тата ряпа да ядът :lol: Ако имате някакви идеи ще съм благодарен да ги споделите :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери си спирачните маркучи, да нямаш запушен :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разпределителя на спирачното усилие?Нещо да си пипал малко преди да се появи този ефект?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм бутал нищо по рапределението на спирачното усилие. Мони ще дойда но най вероятно ще е в събота, да видим що така се получава с тея спирачки :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...