Jump to content
Japan_PoweR

Honda Accord 96' 2.0 Tdi

Recommended Posts

значи ето това ми е датчика който влиза в скоростната кутия??

Публикувано изображение

но на него няма никакви обозначения до къде трябва да е маслото??

някой може ли да ми каже до кой номер горе-долу трябва да бъде???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До пробката от която наливаш, тук няма какво да гледаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо май се опитваш да ни ебаваш,-това като го гледам е датчик,ама да ти показва с каква скорост се движиш,а не колко масло да налееш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека не се ебава, просто не знае откъде и колко масло да си налее в скоростите. Колегата sebulba те е упътил точно от къде се налива :D. На равно наливаш масло докато почне да излиза - затваряш и караш :D Става с дълъг маркуч и фуния отгоре да си наливаш, а накой отдолу да ти каже "Оуу, стига толко" по некое време :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ебавам се този датчик се потапя в маслото на скоростите... малоумен ли си??и попринцип на сивиците има разчертано като "минумум и максимум" на тези датчици затова ви питам понеже тука не го ВИЖДАМ>????<м/у другото не ми се вярва да е догоре??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ебавам се този датчик се потапя в маслото на скоростите... малоумен ли си??и попринцип на сивиците има разчертано като "минумум и максимум" на тези датчици затова ви питам понеже тука не го ВИЖДАМ>????<м/у другото не ми се вярва да е догоре??

до тук пролича ,че ти си малоумен,-това,което държиш в ръката си няма нищо общо с масла в скоростите,касетофони,тонколони,монколони,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м/у другото не ми се вярва да е догоре??

И на мен не ми се вярва, особено като се има в предвид, колко на високо е монтиран в кутията, този ДАТЧИК ЗА СКОРОСТТА ... :blink: Ще ти трябва доста масло, за да дойде до горе.. :) Можеше просто да кажеш, че не знаеш къде е пробката за нивото, вместо да се ядеш с полицая.. :blink: А тя е на диференциала, малко над вътрешното каре на лявата полуоска..Развиваш тази пробка и наливаш докато просълзи от нея ..Можеш да наливаш и от отвора на датчика за скоростта.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ебавам се този датчик се потапя в маслото на скоростите... малоумен ли си??и попринцип на сивиците има разчертано като "минумум и максимум" на тези датчици затова ви питам понеже тука не го ВИЖДАМ>????<м/у другото не ми се вярва да е догоре??

значи неискам да стават дразги.., но да те питам ти разбираш ли въобще??САМИЯ ДАТЧИК, НЯКОЙ ПЪТ СЛУЖИ ЗА НИВОМЕР НА МАСЛОТО В КУТИЯТА..ВЪПРОСИ ДРУГИ ИМАШ ЛИ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене пък ми е интересно на кои коли датчика се ползва като щека за масло?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още 14 поста псуване на колеги, и ще може да си пусне обявата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля,че ако я напълниш до номер 1 ще е добре :lol::):D или виж тук:http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Honda/Accord/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си мисля,че тази екстра трябва сама да се смазва(поне при мен е така),ако не трябва да си провериш нивото на маслото в кутията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнението е редактирано заради нарушена т.2 от Правилата на форума.

2.Забранено е писането с латински букви ("методиевица"/"шлякавица"), както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и др. с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код, release info и др.) Това са по-сложните за откриване букви във фонетичен режим на клавиатурата (т.е. когато Кредора преобразува латиницата):

 

Ч = `

Ш = [

Щ = ]

Ю = \

Я = q

В = w

Ж = v

Ц = c

Й = j

Ъ = y

У = u

Ь = x

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...