Jump to content
PETROFF

Красимир Живков - дай си уставката!

Recommended Posts

Напусни, само безобразия вършиш не си в услуга на общестовото!!!Натягаш се ама няма на къде вече ,и колегите ти ги караш да се червят и срамуват от теб.Командите ти от рода---------бегома марш от МЕН до другото ДЪРВО са смешни.....излагаш се !!!! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставка се пише, колега.

Освен това темата е доста специфична и надали ще предизвика дискусия, за да е в раздел "Общи дискусии".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, вместо да го пратиш като SMS си го пуснал под формата на тема. :rolleyes: Не бях виждал толкова интерсна тема на вбесен човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно доста те е ядосал.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да се ядосва фаида няма... цялата държава е в тва положение,не само Видин,всеки си прави квото си знае,своеволия и така нататъка... и на мен ми е писнало от такива полицаи,но няма начин просто,системата си ги пази! Невиждам особено тук във форума кои може да му помогне на колегата,иначе му съчувствам като гледам как се е ядосал... и предполагам с право!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко бе хора.Не знам, кой го е казал, но е много прав:"ДА СЕ ЯДОСВАШ ЗНАЧИ ДА НАКАЗВАШ СЕБЕ СИ ЗА ГРЕШКИТЕ НА ДРУГИТЕ"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:P поне кажи какви са тези безобразия.

:(http://www.google.bg/#hl=bg&source=hp&...34f96a938e975f4, Всичко е тук...... за Жоро74 и всички които им писна от шефа на Кат -Видин Редактирано от PETROFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма пари пустия мисир да си купи джам :D:lol::angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

няма пари пустия мисир да си купи джам :) :) :)

Колега ,теб и мен като ни спрат на пътя питат ли ни имаш ли ,нямаш ли кинти за джам,а ?Това е наглост и безобразие, началник със спукано стъкло и без застраховка Г.О!!???!!!!! Застраховката е била валидна до април месец и така си гура ,кажете това какво е ?????? :) Редактирано от PETROFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Наглост Петров, наглост но не забравяй, че и Видин е в България, а тук всичко може от правоимащите. :)

Редактирано от BENJI_CRX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наглост Петров, наглост но не забравяй, че и Видин е в България, а тук всичко може от правоимащите. :(

БЕНДЖИ ,ама до кога и то от катаджия, нали той е човека с пример!!Закона за движение за к'во е тогава ? Благодарско на началника на ОДП - ВИДИН Г-н МАРЧО МАРКОВ за взетите мерки.Много бързо му реши на ЖИВКОВ проблема със закона!!!!!!! :lol: Браво и на ЛОРА СТЕФАНОВА,че си гледа работата!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си но за съжеление още важи онази поговорка "за милиони няма закони и за кокошки няма прошки" Лошото е, че не му се вижда края на тази наша простотия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...