Jump to content
жоро74

питане за автокъща

Recommended Posts

:) имам едно питане към хондаджиите от пловдив.гледам в мобилето едни обяви от автокъща"селект".предлагат и мотори .гледам ,че има интересни предложения за моторедки със странични удари но все нови годинки,въпроса ми е някой ако е ходил да ги гледа читави ли са машинките и изобщо що за стока са.по принцип не се притеснявам от счупени спойлери стига да са технически здрави.миналата зима посетих за кратко тази къща и нямах време да огледам добре машинките,сега съм се замислил да му направя едно посещение,но все пак е добре да знам предварително някой има ли някакви вечатления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че наи добре е сам да ги разгледаш,защото като купувач може да ти обърнат повече внимание!!!Докато не ги запалиш не може да знаеш състоянието на мотора!Като цяло има няколко които си заслужават да се видят,но без палене не става!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: то е ясно,че аз сам ще отида да ги поразгледам по обстойно.мисълта ми беше дали някой е ходил за мотори там да знам предварително да ходя ли.верно е че не се ли види отблизо и да се запали и покара ясно няма да стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на скоро случаино спирах и ги разгледах на снимките са супер но на живо е друго както е падано с тях тъка са нарити и докарани тези по евтините са доста смазани лично аз небих дал толкова пари за смачкан мотор вземи си нещо като врътнеш клуча и да пали не да хвърлиш парите и докато го направиш лятото минало а цените на частите не питаи два три пъти по скъпи от на колата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D за частите ми е ясно,търсих фар за хондата-УЖАС са цените тука . :D ако е само сойлери таман за другия сезон ще е ОК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...