Jump to content
jani morani

странно загряване на хонда акорд 1800-2000год.

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

имам проблем с загряването на хондата ми-акорд 2000г.,1,8.,136коня.....загрява при извънградско каране на пета предавка и в града,днеска ме накараха да промия радиатора си,смених датчика на перките които ги включват....значи при принудително включени перки пак загрява,но на място като работи не надвишава нормалната температура,а при движение с нормално каране почва да е вдига,и забелязах днеска че като и направя малко ръчка температурата пада,установиха днес че термустата ми отваря,не губя антивриз,моля,ако някои има подобен случай да го сподели??????

Редактирано от jani morani

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко загрява ?Капачката на радиатора бачка ли, т.е. това което е в разширителя при загрял мотор връща ли се в радиатора ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз карам акорд 96г. и при мен със смяната на ремъците задължително се сменява и водната помпа тя си е консуматив при теб щом си сменил датчиците на радиатора и термостата си работи правилно остава водната помпа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне, водна помпа..... не е. Наистина може да си видиш капачката на радиатора, тя е от частите за които изобщо не се сещаш, а пък прави такива поразии, че...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега по принцип система работи под налягане и капачката задържа това налягане но не ТЯ развърта водата в двигателя а водната помпа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Верно ли водната помпа "развърта водата", как пък това сме го пропуснали с колегата... :):)П.П. Кво праиме - трупаме мнения ли ?

Редактирано от sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега скоро имах същия проблем,но с друга марка кола провери като започне да загрява много дали имаш хубаво парно на колата ако е малко слабо е 100% водна помпа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли водната помпа "развърта водата", как пък това сме го пропуснали с колегата... !!! :dry:П.П. Кво праиме - трупаме мнения ли ?

хаха колега нека се реши проблема с загряването пък ще видим кой крив и кой прав Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...