Jump to content
elanmorin

Как да се тълкуват подобни обяви

Recommended Posts

Беше станало въпрос точно за тази обява в една друга тема.http://www.cars.bg/u145978На снимките колата изглежда мн.добре, цената и даже изглежда ниска, нова внос уж пък предлагана и за бартер? Дали няма нещи гнило тука.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Криза... никой не вади суха пара... цените падат а търговците се чудят каква врътка да направят че да вземат някой лев!Има тел. за връзка... 0.45лв е най-скъпия тарифен план за минута разговор така че няма да се набуташ много ако го прозвъниш!

Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Скоро ходих да го гледам седана , докато ме видя продавача , че я гледам колата веднага ми обяви цена от 3500 лева . На външен вид колата изгледа доста добре , вътре салона светеше , задните седалки са леко избелели . Не съм поглеждал под капака обаче ! Ще е хубаво да се отиде с някой запознат хондаджия и да видите колата от - до . :)

Редактирано от uBocook

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ходих да го гледам седана , докато ме видя продавача , че я гледам колата веднага ми обяви цена от 3500 лева . На външен вид колата изгледа доста добре , вътре салона светеше , задните седалки са леко избелели . Не съм поглеждал под капака обаче ! Ще е хубаво да се отиде с някой запознат хондаджия и да видите колата от - до . :)

За съжаление нямам такъв познат, и или ще стрелям насляпо или ще искам да я прегледат в някой сервиз. Добра оферта изглежда, жалко че няма климатик, чак сега го забелязах това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм я преглеждал не веднъж тая обява, но докато нямам парите не обикалям.До сервиз обаче едва ли ще стигнеш щото е без номера, а и тук във Варна (може би защото изглеждам малък и несериозен), но като обикалях из къщите никфо внимание не ми обърнаха. Гледах една Хондичка от вън и му викам на човека дай ключовете, че ме заинтересува и искам да я пооглем по-така и той ми вика е не я ли виждаш. Веднага една пу.. майна и си тръгнах. Иначе като нямаш причтел разбирач пусни си тема - искам помощ или http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%80%D0%BD%D0%B0 тъкмо ще повдигнеш темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера я купих и докарах до Сф. Колата е добра, не ми даде проблеми до тук, единственото което не ми хареса, е че за 5-та скорост е нужно да превключиш на 4000 иначе нещо се мръщи :guns: Tърговеца ми я даде на 3400 за по надолу неискаше и да чува :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да ти е честита :hondarulez: на снимките изглежда лачена и цената е добра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата за новата придобивка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вчера я купих и докарах до Сф. Колата е добра, не ми даде проблеми до тук, единственото което не ми хареса, е че за 5-та скорост е нужно да превключиш на 4000 иначе нещо се мръщи :lol: Tърговеца ми я даде на 3400 за по надолу неискаше и да чува :worthy:

Честито, таман да не се чудя за тая повече.На мене това ми харесва, http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details ама толкова пари не давам, щото после следват данъци, обслъжване и ще излезе 6к. Редактирано от elanmorin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера я купих и докарах до Сф. Колата е добра, не ми даде проблеми до тук, единственото което не ми хареса, е че за 5-та скорост е нужно да превключиш на 4000 иначе нещо се мръщи :) Tърговеца ми я даде на 3400 за по надолу неискаше и да чува :)

Честито, таман да не се чудя за тая повече.На мене това ми харесва, http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details ама толкова пари не давам, щото после следват данъци, обслъжване и ще излезе 6к.
Благодаря ти :worthy: А тази и аз я гледах, но предпочетох удобството на 4-те врати. Дано успееш да намериш най подходящото за теб :worthy: Поздрави и Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:cool: чуди се ти чуди се,те и нея ще грабнат.

Просто все още чакам финансовата инжекция иначе вече съм решил какво искам... на първо място втек 1.6 ако не то поне 1.5 да си намеря. Щото вече ми е ясно че не е мн лесно да се намери, малко предлагането точно на такива. Редактирано от elanmorin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool: само не забравяй,че финансовата инжекция трябва да е малко с по-коляма кубатура от цената на колата,поне още + 700-800 екотаски,регистрации,застраховки и др. успех с намирането на добър автомобил ти пожелавам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cool: само не забравяй,че финансовата инжекция трябва да е малко с по-коляма кубатура от цената на колата,поне още + 700-800 екотаски,регистрации,застраховки и др. успех с намирането на добър автомобил ти пожелавам

мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво мислите за Този,колицата изглежда страхотно и е на 30000 км,имах го същия но 2001 1.6.Много добра кола и много икономична,но цената ми се вижда доста ниска.Ако някой е мераклия за такъв,въобще да не се чуди ако има парите,заслужава си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е такава е 1.7 на 100%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво мислите за Този...

МНОГО ИКОНОМИЧНА 7л/100км ГРАДСКО

:lol: :lol: ;) Ако в София успее да свали под 9 л./100 км. ще му подаря още една такава, т.е. моята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да ти покажа как става, но аз ще избера деня за показното :rolleyes: Правил съм 6.5 в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво мислите за Този...

МНОГО ИКОНОМИЧНА 7л/100км ГРАДСКО

:lol::);) Ако в София успее да свали под 9 л./100 км. ще му подаря още една такава, т.е. моята.
Колега изглежда шега,но да ти кажа че може и да е истина,моя Сивик беше същия но 1.6 110кс и харчеше 6-6,5l/km смесено.Извънградско ми падал до 5,2 на климатик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съществува темата Кой колко гориво харчи, Хайде да се фукаме , където се обсъжда проблема с количеството гориво. Да не се отклоняваме от темата , за да не ни почистят с пълно право модераторите.Освен , че е криза /продавач от автокъща сподели , че за предходният месец няма дори 1 реален клиент/ , трябва да избиват наеми , заплати и поне да върнат отново вложените пари за автомобили , макар с далеч по-малка печалба - бума на продажби отмина .... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така вече е отворена тази тема .. а именно "Как да се тълкуват подобни обяви", ето на какво попаднах днес - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така вече е отворена тази тема .. а именно "Как да се тълкуват подобни обяви", ето на какво попаднах днес - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details :lol:

:wub: е това вече си е мадафака оферта... за който има 2500 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така вече е отворена тази тема .. а именно "Как да се тълкуват подобни обяви", ето на какво попаднах днес - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details :lol:

Еми за десен волан толкова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:newbie: добра оферта.толкова е преценил толкова и иска.ако ти се струва "че е евтина значи и има нещо" може и да грешиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да ви кажа какво ми се случи преди малко. Ходих да метна едно "очо" на един дел-сол. Оказа се че не е на собственика на къщата ( мой познат) а на негов приятел. Колата е уж от Америка, изпускателната система е заминала от ръжда, няма климатик, има забележки по боята ( обелено и избеляло), двигателя е D16Z6 VIN-а е JHM (незнам другаде сглобяват ли ги. Беше ми обявена скромната сума от 4000 ЕВРА :D:book::D .И кво сега, колата е единствена и неповторима или собственика скоро не е поглеждал календара? :D:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...