Jump to content
men4e

Впечатления от Хондаджиите

Recommended Posts

Колега, не се засягай така. НЕ е това смисъла на изказването за старите хонди. Просто много хора биха си купили новия Сивик, от колкото някоя 4-та генерация. Поздравявам къде що видя Хонда и никой, ама никой с някоя по-нова машина не е отвърнал. Това не значи, че ти не си фен. Просто вероятноста да попаднеш на точно такъв човек е нищожна. Ти си един от малкото ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на Ботев (Сф) с едно Харви си намигнахме........ сребристо, 5 врати, със спойлер и новия фейс..... баси колко красиво, напълни ми душата. И в връзка с предното ми изречение, дали не е добре да се направи тема от рода - Видях те, кой беше...? или нещо от сорта?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена в предния си пост, нали ако няма такава тема, тогава да се направи............. пък то имало Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се засягай така. НЕ е това смисъла на изказването за старите хонди. Просто много хора биха си купили новия Сивик, от колкото някоя 4-та генерация. Поздравявам къде що видя Хонда и никой, ама никой с някоя по-нова машина не е отвърнал. Това не значи, че ти не си фен. Просто вероятноста да попаднеш на точно такъв човек е нищожна. Ти си един от малкото :lol:

Мда най-големите фенове са лапетата дето си взимат кола за 2-3хил. слагат филтър и гърне и бръмчат из градовете като ненормални. Интересно ми е колко от колегите ако имаха 30-40 хил. лв. за кола биха останали колеги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се засягай така. НЕ е това смисъла на изказването за старите хонди. Просто много хора биха си купили новия Сивик, от колкото някоя 4-та генерация. Поздравявам къде що видя Хонда и никой, ама никой с някоя по-нова машина не е отвърнал. Това не значи, че ти не си фен. Просто вероятноста да попаднеш на точно такъв човек е нищожна. Ти си един от малкото :lol:

Мда най-големите фенове са лапетата дето си взимат кола за 2-3хил. слагат филтър и гърне и бръмчат из градовете като ненормални. Интересно ми е колко от колегите ако имаха 30-40 хил. лв. за кола биха останали колеги!
Да ти кажа колега много ще се зачудя с тези прарички дали да си ъпгрейдна моя акорд или да си купя последният модел на акорд купе.За 4 години по пътищата с моята кола са ме поздравили не повече от 3 пъти, но последния път ми стана супер готино когато се засякох със същия акордеон като моя на Цариградско то не бяха аварийки, къси, газ .... Ако можеше всеки път да е така щеше да е :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е колко от колегите ако имаха 30-40 хил. лв. за кола биха останали колеги!

С тези пари моментално си взимам - Хонда Риджлайн или Пилот или новото CR-V...... без изобщо никак, ама никак няма да се замисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се засягай така. НЕ е това смисъла на изказването за старите хонди. Просто много хора биха си купили новия Сивик, от колкото някоя 4-та генерация. Поздравявам къде що видя Хонда и никой, ама никой с някоя по-нова машина не е отвърнал. Това не значи, че ти не си фен. Просто вероятноста да попаднеш на точно такъв човек е нищожна. Ти си един от малкото :blink:

Мда най-големите фенове са лапетата дето си взимат кола за 2-3хил. слагат филтър и гърне и бръмчат из градовете като ненормални. Интересно ми е колко от колегите ако имаха 30-40 хил. лв. за кола биха останали колеги!
Не знам колега, може би бих си зел отново хонда в семейния клас, докато при спортен клас бих се заслил за още някой японец ( 350z, Rx8 )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене вчера ме поздрави един пич със сивик 5 ген купе розово/лилава и аз му кимнах нз дали ме е видял ама ме нарадва :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ШШШШШ тука у Шумен, няма поздрави, няма нищо.Колко Хонди видях, не мога да разбре тея сладникавите - трябва ли да се познаваме лично за да се поздравяваме????? :rolleyes: Миналата седмица ме изпреварва с рев - гледам 5 ген - светкам свиря, викам чакай да го настигна, да се изравним.Настигам го обръщам се поздравявам човека махам му весело от колата, той (беше сладникав, тип Миро от каризма) гледа като дърво напреде, аз му свирнах 1 път, просто няма как да не ме види или чуе, само ние бяхме на булеварда, не ебава нашия, ма не ме ебе за него, аз знам че като срещна истиски фен и той ще ме поздрави, а тея където ако има лев, веднага ще скочи в друга или ще подкара голфа -среден и това е.

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие не разбрахте ли че то си е в кръвта на човека ...диагнозата Хонда :rolleyes:...ето пример днес бях в Гърция ....на едно кръстовище засичам бял седан 6-та ..личи си че човека мераклия ...минавам ..щото съм на главен път и той излиза зад мен ...покара малко ..аз намалих леко, пича ме изпревари ,мигнах му и той пусна аварийки .. ама и да не беше няма да му се сърдя я :)...ае със здраве ..от Банско ...и като мернете наоколо сив Акорд ....с 2 врати ...мигайте на воляяяя :P :P ;) ;)

Редактирано от DjSprite

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, kakво правиш в Гърция посред зима с Акорд, вместо с Легендарния :rolleyes: ? Как да не те изпревари човек, а кажи ми :) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз винаги давам път на Хондите..... и като се умихнеш и гледаш другия през стъклото виждаш как той оглежда бързо твоята кола и веднага се усмихва.... кимва.... бипва:rolleyes: приятно е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да споделя, че от това което видях и преживях днес в Казанлък, спокойно можем да наречем града - Хонда Сити.В рамките на един час видях поне 20-на Хонди от различни модели и поколения, по светофарите ме заприказваха трима колеги.Имах нужда от ремонт на едната гума и попаднах на колегата Target.Толкова приятни и учтиви хора не бях срещал отдавна ( може би защото не съм идвал в региона Стара Загора - Казанлък).

Редактирано от koki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има хора които просто си карат хондите.Не го рабират като всички нас такаче не се сърдете на хората

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук си много прав.Има хора,за които Хонда е начин за придвижване и такива(като нас),за които е начин на живот.Различни хора.... Но все пак карат ХОНДА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...