Jump to content
Guest necentrovaniq

Японки срещу англичанки

Recommended Posts

Guest necentrovaniq

Ае са тука да се сравняваме кое е по-по-най.Аз съм пръв-имам 4 врати и багажник пълен с боклуци :P а и е по-голяма от хеча :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тръгваш на предварително загубена война май :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P ама не е японска. караш менте ;):blink: тема без смисъл и с ясен край ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P наълно съм съгласен с това в какво ще се превърне темата и какво ще се случи накрая :blink: от Капоне или комания ;) така ,че умната ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq
Отговорено (Редактирано)

То края ок,ама смисъл има и то голям.Ако си нов и напишеш в търсачката няма тема,където да ти е описано какво и как :P Англичанките возят по-добре(комфортно) и не се налага да има"стани да седна",но пък са по-бавни и с по-малко тунинг части :blink:

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японското си е Японско, тия англичани само копират :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само се замислете, ХОНДА АНГИЧАНКА мухаха :blink: нищо лично, просто ми е смешно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашия форум е един от малкото в които усилено се опитваме да се разделим на малки групички! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това доказва, ако не друго, то поне че сме 100%-ови българи! :blink:

Редактирано от user

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашия форум е един от малкото в които усилено се опитваме да се разделим на малки групички! :blink:

няма групички, просто мнения ;) един за всички, всички за един :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично нямам нищо против англичанките, просто не ме кефат :P ако ще е семейна кола става ама да си тунинг фен и да си вземеш англичанка някак си не ми се връзва :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашия форум е един от малкото в които усилено се опитваме да се разделим на малки групички! :blink:

Метни един поглед на БМВ форума, ако си мислиш, че тук сме се разделили на групички :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абре вие що карате бре хонда или англооонда или японда или знам ли ви какво? Като сте ги копували в оная работа ли си гледахте та са се ядете като зелена краставица номога да ви разбера :P .Едини седанаджий ,едни рексаджиии ,едни хечаджии , други бесераджииииииииии стига бе ;) Сменете си колите тогава .Да се наречеш фен е лесно трудно е да го направиш и да го докажеш :blink:

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Хайде да сложим край на тази драма!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Понеже много мерак за тази тема ще ви го кажа така пичове.Знам че хондаджиите са интелегентни хора - справка тук. Води се културна дискусия (между другото автора и кара англичанка). Ще ви помоля да няма "храна", "пишкомерене". Водете дискусията спокойно културно и със аргументи и факти.П.С. Да припомня че има и английски акорди не само сивици :)П.П.С. Нищо не ви пречи да си отворите нова тема за този казус!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...