Jump to content
rEsPeCtiVe

Централно - отказва

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Колеги досега ми се е случвало три,четири пъти при натискане на бутона за отключване колата да не иска да се отвори,алармата свири както нормално с предупредителния сигнал но нищо нестава(пъпките на вратите седят долу). И така с отключане и заключане се отваря след няколко опита! Но сега я мъчих поне 15,20 мин и немога да я отключа :):) Къде може да е проблема! Алармата незнам каква е! Акумулатор имам,с ключа също неможе да се отвори! Даите съвет!

Редактирано от rEsPeCtiVe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никои ли не разбира от централно,то е слагано допълнително,колата е сивик 5та седан! Днес се наложи да я отварям по хаидушкия начин,хубавото е че стана вкъщи в гаража!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами разглоби си шофъорската врата и виж как ти е машинката която е допълнително слагана/там няма фабрична/раздвижи я на ръка ако е клеясала напраскаи с вд 40 целия механизъм на вратата и пак раздвижи проблемите може да са 1. клеясал механизъм,2.машинката в шоф.врата да е за смяна 3. да са прекъснати лкабелите стигащи до нея / най - често това се получава в куплунга защото там се пробива самия за да влязат двата кабела......... но от прочетеното по горе най вероятно нещо самия механизъм на ключалката ти е блокирал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за помоща,като сваля кората то ще си покаже от кво е,но и аз мисля че е клеясал механизма нещо,сега от вчера както я отворих и дигнах пъпката всичко си деиства перфектно(докога ли) Утре като разглобя ще си покаже кво е! Пак благодаря :lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега какъв се оказа проблема с централното че при мен се появи същия? Благодаря предварително за отговора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...