Jump to content
H22_turbo_Vtec

Спешен въпрос

Recommended Posts

Здр. Колеги предлагат ми едни гуми 235 45 17, които мисля да сложа отзад на прелюда 5ген.Някой да слагал такива гуми или пък да знае, че не стават.тук има снимки на колата с 215 40 17http://forums.hondabg.com/index.php?showto...30&start=30

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега 235/ 17 мисля че ще са ти широки .. един приятел му опираха...нз нз твоята .. но сега е с 225/17 и няма проблеми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей колега,

 

Зависи колко ти е широка джантата и с какво ет е?

 

диаметъра на 235/45/17 не отговаря на оригиналния размер а идва по-голям. Аз в момента карам с 235/40/17 и разликата е 0мм. Джантите ми са 8джи, ет 35 и ми закача съвсем малко. Тъкмо днес ще пробвам с една гума 215/45 и мисля, че ще мине. Ако джантата ти е по прибрана от моята ще стане с 235. Ето как изглежда колата с такива гуми.

Публикувано изображение

Редактирано от rockDrive

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоите джанти са доста издадени.Знам ги още от когато се чуди дали да ги купуваш.Моята е 7J и се чудя дали няма да стои не на място 235гума да не би да е смешно.Иначе 5цата има 1 ръб на калника с който мисля да се разделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7j ще правят балон и няма да изглежда красиво. Иделни размер за твоята джанта е 205/45/17. Ръба на калника и да го подвиеш нищо няма да направиш, защото гумите опират в бронята. Окачвамето на прелюда (а и не само) е така направено, че когато гумата влиза в калника отива и назад и затова опира в бронята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти опират в бронята,а и ще са освен големи и малко тежки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здр. Колеги предлагат ми едни гуми 235 45 17, които мисля да сложа отзад на прелюда 5ген.Някой да слагал такива гуми или пък да знае, че не стават.тук има снимки на колата с 215 40 17http://forums.hondabg.com/index.php?showto...30&start=30

Прави са колегите по- горе. Ще опират в ръба на бронята. Аз имам този проблем с 215/45/17 и се наложи да рязна ръбчетата на бронята, но при по- голямо натоварване пак ще опрат. И сега трябва да продавам чисто нови гуми, като 2-ра употреба. Затова мисли добре, преди да купуваш! :) Редактирано от ZAPPA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ZAPPA внимавай много с това рязане на ръбчето на бронята, защото при мен се получи много лош инцидент - бронята изпусна и се откачи....в движение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ZAPPA внимавай много с това рязане на ръбчето на бронята, защото при мен се получи много лош инцидент - бронята изпусна и се откачи....в движение :)

отказахте ме. :) .Благодаря на отзовалите се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...