Jump to content
PETE_TONG

Стара Загора-седмични срещи ! --->

Recommended Posts

Ся кво съм карал няма значка, началника астра даде - астра карах :D хахаха пък и в повечето случаи опелджиите стават хондаджии, а голфарите минават към бмвтата , така че аз се вписвам в статистиката хахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вероятност да съм в Ст. Загора следващата седмица. Има ли някакви планове за срещи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не колега,не е за затваряне,просто в момента е "затишие пред буря" и затова така не се пише толкова често ;) Поздрави :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Народът си пести силите за събота на околовръстното Публикувано изображениеПубликувано изображение Органите на реда да не четат Публикувано изображение майтап

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за Събота или чак в Неделя ли ще има събиране по кафенцата?!Аз в Събота и Неделя ще съм в Зарата,ако има събиране тогава пишете в темичката :P:honda: Поздрави :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда среща на 18 . 11. в 18:00 на Лас Вегас. Който желае да заповяда :)

Редактирано от the_viper
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: Страхотно си изкарахме,както винаги на кафенцето,който не можа да присъства да не се отчайва... ;) следващия път :lol: Поздрави Заралий :honda: "За срамежливците срама няма,щом карат Хонда Сладурана" :cool: под "Хонда Сладурана" се разбират всички Хонди :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: в 18:00 часа на Лас Вегаса,който се реши да дойде на кафенцето е добре дошъл :lol: Надявам се този път да има още нови Хонда фенове :P (оставащо време 1ч и 20мин.) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде отново да напомня,че сме неделя и който желае да се видим,да заповяда на Лас Вегаса в 18:00.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай колега(H22_turbo_Vtec ),всяка неделя от 18:00 часа на Лас Вегас сме :P ,сядаме постоянно по-навътре,където е голямата маса и дългите столове :rolleyes: ,но най-вече ще на познаеш по шумотевицата :bounce: ,тази Неделя и аз съм на линия Сладури :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай колега(H22_turbo_Vtec ),всяка неделя от 18:00 часа на Лас Вегас сме :P/>/> ,сядаме постоянно по-навътре,където е голямата маса и дългите столове :rolleyes:/>/> ,но най-вече ще на познаеш по шумотевицата :bounce:/>/> ,тази Неделя и аз съм на линия Сладури :honda:/>/>

Айде навиме!!!/>Ако успея да се довлача до стз след пиянския 8дек. ще пия една бира за здраве на всички хондаджийй.Наздраве!!!/> Редактирано от H22_turbo_Vtec
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах то с една се почва нали знаеш :D айде дано успееш да дойдеш :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладури,както винаги в Неделя сме на Хонда среща на Лас Вегас в 18:00! :lol: Който желае да заповяда,всеки е добре дошъл ;) Ще сме седнали вътре на дългата маса с големите столове,най-шумната компания сме,така че лесно ще на намерите :P:honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напомням Ви още от сега,че утре е Неделя и както винаги сме на Хонда среща, на Лас Вегас в 18:00 часа ! Който желае да заповяда,всеки е добре дошъл ;)Ще сме седнали вътре на дългата маса с големите столове,най-шумната компания сме,така че лесно ще на намерите :P:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готини, тая неделя ще има ли човеци на Вегаса? Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мчи къ ;) там сме ..даже за после се заформя едно избухване на Пашичката ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех Адии.. дето сте толкова далеч... Живот и здраве другата година ще се съберем някъде една яка групичка и ще се развихрим :) Между другото... леко съм объркал датите. На Паша ще се събираме в събота ,а не както казах по-рано,че ще е в неделя. Та така .. който иска да се поразкърши да идва ... като чуете DJ-я да поздравява Хондаджиите ,по виковете ще разбере къде сме и кои сме :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: В Събота 22.12.12 сме на Паша,Коцеее там съм :PПоздрави и леко с дрифтовете по това време :DА в Неделя 23.12.12 на Лас Вегас от 18:00 часа,за жалост аз тогава няма да мога да дойда Сладури :(:honda: Редактирано от drakonkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весели празници Приятели! :honda: С пожелание през празниците и през новата 2013 година да ни донесе всичко онова,което желаем от все сърце и да ни донесе много приятни и незабравими емоции! ^_^

post-16596-0-40740700-1356354670.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Хондаджии,

Имам проблем с карбуратора на една ЕГ3-ка.Променя си оборотите, както си иска.

1994 Сивик, 1.3 хеч. Питането е, дали има някой колега (може и колежка)от Стара Загора, със същия автомобил, който да може да ми услужи с EACV-то си за 20 мин. Моето го свялях и чистих днес само 4 пъти, вчера 2 и още 1 път преди няколко дни. По-чисто EACV нема, но проблема си седи. Искам да съм сигурен дали проблема е в него и затова ми трябва друго за проба. Свялам, пробвам, връщам ... дори предлагам безплатно почистване. Никога не е излишно.

Ето го моето EACV:

 

Публикувано изображение

 

Карбураторът ми е като този, заграденото е EACV-to:

 

Публикувано изображение

 

Предварително благодаря и Весели празници на всички.

Ако някой е навит да услужи, може да ми пишете тук, или на

dkarshakov@abv.bg

или на 0888279561

 

Даниел

Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска отивам при моя бояджия и гледам един рекс 2ген. (червен) яко разкостен.Минавам от другата страна и гледам едни сериозни раздувки :blink:/>/> и си викам айде пак някой избухна.Не можахме да се разберем кой е хондаджията на който е колата, но пък разбрах, че сърцето щяло да бъде 2.0(200hp), което ме навежда на мисълта= к20 :ph34r:/>/> .Като помислих малко.... Кой луд ще налее толкова кинти в днешно време...та си мисля, че някой ще си прави б20 с кратуна от б16.Някой да знае нещо повече за проекта?

Редактирано от H22_turbo_Vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ще е кой е този състезател :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще видим :)/>

като календар на Плейбой-само гледаш....
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми кво да правим .. то се знае :) 18:00 на Вегаса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изглежда хубаво времето,а и на заведение с малкия.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такъв разкостен рекс червен знам само един,ноо ме самнява да е тои щото пича си е фен на д16а8 .. но може и тои да е .. ако си го видял с едни големи Борбети 16-ки с голям борд няма кои друг да е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то времето е слънчево ама пак си е кучи студ . То ако ще е и за деца работата .. тряа се търси място с детски кът. А и според това колко е голямо детето нищо не пречи и то да присъства...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,ще ви помоля в неделя по някое време някой да ми напомни за срещата ,че съм голяма шматка и вече четвърта седмица се сещам към 20:00 часа

Редактирано от Milchik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тебе не мога брат, няма да ти напомня :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще има ли събиране? Ако има в колко и къде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска отивам при моя бояджия и гледам един рекс 2ген. (червен) яко разкостен.Минавам от другата страна и гледам едни сериозни раздувки Публикувано изображение/>/> и си викам айде пак някой избухна.Не можахме да се разберем кой е хондаджията на който е колата, но пък разбрах, че сърцето щяло да бъде 2.0(200hp), което ме навежда на мисълта= к20 Публикувано изображение/>/> .

Като помислих малко.... Кой луд ще налее толкова кинти в днешно време...та си мисля, че някой ще си прави б20 с кратуна от б16.

Някой да знае нещо повече за проекта?

 

Нека позная - бояджията ти се казва Стефан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е Неделя и както винаги се събираме на Лас Вегаса от 18:00 часа, :P който реши да се присъедини на кафенце и лаф да заповяда :honda: !!! Ние ще сме на дългите столове на вътре с голямата маса … ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Днеска отивам при моя бояджия и гледам един рекс 2ген. (червен) яко разкостен.Минавам от другата страна и гледам едни сериозни раздувки Публикувано изображение/>/> и си викам айде пак някой избухна.Не можахме да се разберем кой е хондаджията на който е колата, но пък разбрах, че сърцето щяло да бъде 2.0(200hp), което ме навежда на мисълта= к20 Публикувано изображение/>/> .

Като помислих малко.... Кой луд ще налее толкова кинти в днешно време...та си мисля, че някой ще си прави б20 с кратуна от б16.

Някой да знае нещо повече за проекта?

 

Нека позная - бояджията ти се казва Стефан.

 

Да така се казва ама като ти гледам ника май и твоя така се казва.Кажи нещо за проекта и какво ще става тоя звяр? Редактирано от H22_turbo_Vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...