Jump to content
Guest Hronos

Внимание-мобилни пирати!

Recommended Posts

Guest Hronos

Уважаеми колеги, Ако получите телефонно обаждане от хора, които твърдят, че са инженери от поддръжката на мобилната мрежа или ви кажат, че проверяват телефонната линия и ви помолят да въведете #90 или #09 или друг някакъв код , моля затворете веднага без да набирате никакви номера. Има компании или хора измамници, ползващи устройство, което позволява ако наберете #90 or #09 или друг някакъв код, могат да получат достъп до вашата СИМ карта и да правят разговори от нея, като на вас се трупа разхода. Моля разпространете това съобщение до всички колеги, роднини и познати за да го предотвратим Rossen Manolov Call Centre Manager Tel.: +359 (2) 812 21 26 Fax: +359 (2) 812 21 27

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen
:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

Бах му м....та ! Мерси за инфото !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

Бре докъде я докарахме. Звучи интересно :cool: Мерси ще го разпратя ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

10x ;) мошеници :cool:;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Май се оказва че излишно съм бил тъпана.Като се разтърсих се оказа че е поредния спам,на страницата по долу пише че става дума за щатите.http://www.trendmicro.com/vinfo/hoaxes/hoa...ing+Hoax&Page=1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

Май се оказва че излишно съм бил тъпана.

Като се разтърсих се оказа че е поредния спам,на страницата по долу пише че става дума за щатите.

 

http://www.trendmicro.com/vinfo/hoaxes/hoa...ing+Hoax&Page=1

<{POST_SNAPBACK}>

;):cool::D е то и донс ще стигне ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

И все пак мерси за инфото! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

Това е поредната дезинформация на масите. На всеки ползващ icq му се е случвало неведнъж да му пращат разни предупреждения подобни на горепосоченото и абсолютно неверни. На запад на това му казват scam. Има доста публикации от рода на това: Break the chain

:drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shestia
Отговорено (Редактирано)

Май се оказва че излишно съм бил тъпана.

Като се разтърсих се оказа че е поредния спам,на страницата по долу пише че става дума за щатите.

 

http://www.trendmicro.com/vinfo/hoaxes/hoa...ing+Hoax&Page=1

<{POST_SNAPBACK}>

:drunk:

E да ама не. Информацията е вярна! Аз знам за такива случаи във фирма където са званяли на служебни гсм-та и са се представяли че са от мтел. Ако на някой му се случи нещо такова да затваря! :tooth:

Редактирано от shestia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

няма невъзможни неща!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

На запад на това му казват scam.

;)

<{POST_SNAPBACK}>

Или още т.нар. chain mails, които ненавиждам! Всичко това е една голяма глупост! Всеки, който твърди, че познава човек в БГ, на който са му се обадили за такива глупости - или лъже, или са го излъгали! :fun: Как по дяволите може да вярвате на такива глупости?! :o И как мислите - съответния мобилен оператор ще си стои и ще си трае, и няма да напише ни едно изречение в сайта си? Мислех, че сте трезво мислещи хора... Това е поредната глупост или по-скоро нож в гърба от страна на рибател или глобул или МТел, към ... тях си ;)

Имам поне малко достъп и се занимавам с такива технологии. Спете спокойно, никой намя да ви чарджи картата по начина описан по-горе... Не и в БГ!

И накрая една молба към админите - трийте тая тема, че още като я видях се ядосах и тогава се здържах, ама сега неможах ;):tooth::o:D:drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest relentless

Абсолютно съгласен с Дидко - не може да се чарджва номера по този начин. (А аз имам доста достъп до тези технологии;-)). Така че спете спокойно. Абсолютно недобронамерен спам - няма такъв човек там, само тлф са верни.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

... Това е поредната глупост или по-скоро нож в гърба от страна на рибател или глобул или МТел, към ... тях си  ;) .......

<{POST_SNAPBACK}>

Това е съчинено от Mtel, за да се оправдаят за надписаните сметки :P;);)

.....шегичка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest buddi5

<{POST_SNAPBACK}>



Това е съчинено от Mtel, за да се оправдаят за надписаните сметки ;););)
.....шегичка ;)

<{POST_SNAPBACK}>


добре че са си маитапите да си кажем истината :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...