Jump to content
kraichev

увисване на вратите

Recommended Posts

Значи колеги проблема ми е следния вратите ми са леко увиснали и малко по трудно се затварят колата е сивик 5 хечбек което значи че е с две врати малко по големи и малко по тежки ще съм благодарен ако някои ми каже как да се справя с проблема .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми сваляш калника и регулираш от пантите. има вариант и да са се охлабили болтовете и за това да е провиснала. набий си хубаво чопа на ограничителя, да не се е охлабил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да са разбиени и шплентовете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми сваляш калника и регулираш от пантите.

оппаа калника няма как да сваля :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хващаш за ушите един по едър приятел(около 100 кила) и му казваш- Ей малки я натисни тия врати лекинко така на горе, че са виснали. Проблема е реше. И една превантивна мярка- когато някой излиза от задните седалки го помоли да не се набира на вратите а да ползва тавана или средната греда на автомобила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хващаш за ушите един по едър приятел(около 100 кила) и му казваш- Ей малки я натисни тия врати лекинко така на горе, че са виснали. Проблема е реше. И една превантивна мярка- когато някой излиза от задните седалки го помоли да не се набира на вратите а да ползва тавана или средната греда на автомобила.

изглежда умничко пич та аз съм около 100 килца :angry: ще пробвам сам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами успех аз мойте така ги оправих. И до скоро нямах проблем докато не почнаха да висят пасажерите по тях пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не стана пич колколи не ги вдигах на горе не и не смазах пантите почистих ги сега вратите се затварят много по леко но се усеща малко че си висят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се оправих така:свалих пантите на 2 -тте врати после на стругар и нови чопове... и проблема е решен дългосрочно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз така го реших проблема нови чопове но раиберовах и самите панти,ако ме разбирате,бяха поизносени чоповете на елипса,респективно и пантите това идва от нередовно смазване на пантата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някои не знае ли сервиз в пловдив в които да ги правят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сервиз точно за поправка на панти за врати от коли няма.но можеш да отидеш при стругар и да му кажеш къФ е проблема.те майсторите си разбират от работата.човека ще се светне кво да ти измайстори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...