Jump to content
venkozs

съединител+парно

Recommended Posts

Здравейте,Имам два въпроса ,ако можете помагайте....1.Какви пари ще ми отидат за смяна на съединител?2.Копчето за парното ми зацепи по средата и духа само топло.Някакви идеи?Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

1.-ок 250 кинта само чарковете.Отделно работа2.Май е на жило-разглоби и виж.На другия му край има клапа-там треа да е проблема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.-ок 250 кинта само чарковете.Отделно работа2.Май е на жило-разглоби и виж.На другия му край има клапа-там треа да е проблема :)

Благодаря:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да на жило е и може да пробваш без да разглобяваш като легнеш най-отдолу се вижда.Малко е трудно за достигане но не и невъзможно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за труд за съединителя ~100тина лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодря Ви!Утре ще се боря с парното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По проблема с парното - отваряш капака, и някъде под дросела би трябвало да ти се намират тръбите, които отиват за радиаторчето - на единия маркуч има няква клапа, до която стига жилото, дето ти е изведено на таблото. Временното решение е да си вдигаш капака всеки път и от там да го променяш топло/студено когато се наложи. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за парното ако е англичанка се е счупил пластмасовия държач на жилото който е зад централната конзола.........така че разглабяне на конзолата и или лепиш държача или го сменяш..........успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се държача.Залепих го,подсилих го,дано да да се окаже сполучливо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...