Jump to content
tazzz

Стреляха ми по колата с пушка

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Седя си аз днес следобяд на терасата и ми звъни телефона. Вдигам и един мил глас ми казва, че колата ми е леко пострадала при стрелба с въздушна пушка :lol:. В първия момент се замислих къде съм паркирал, после си казах, че явно е някаква шега :lol:. След като полицая от другата страна на линията се лигитимира и ми обясни повторно за какво става въпрос, си вдигнаш д-то и тръгнах. Взех Хондата (гърмяната кола беше античното ми Pony) и отидох пред офиса ми, където бях паркирал в събота и намерих ето това:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

* "гилзите" са общо 15, има и в подкалника даже :lol:

 

След като се прибвах, сътворих ето това:

 

Публикувано изображение

 

Интересното е, че колата не пречеше на никой, явно обаче е добра мишена. Тъпото в цялата история е, че след като стъклото се е счупило, алармата в свирила цяла нощ, докато акмулатора е паднал. Та свалях от Хондата, слагах на Понито, палих, махах на запален двигател, слагах другия, абе гимнастики...

 

Нека някой добър човек да ми даде съвет къде в София, мога да си сложа стъкло (без Кобра). Ще съм благодарен и за ориентир в цената с монтаж.

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,това което ти се е случило е меко казано отвратително.То да имаше начин да хванеш ''стрелеца'' и да му навреш пушлето у ........Ако минаваш по бул.Г.М.Димитров посока към ''Дианабат" след автомивката дето е на самия булевард има фирма за авто стъкла .Не знам какво производство са им стъклата обаче винаги са били по евтини от почти всички останали места.Дано ти е от полза.Успех :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еб**и идиотите! Не мога да си представя как някой може да направи такова нещо?! Нищо - всичко се връща. Всяко зло за добро. От снимките не мога да преценя коя година е колата, но като гледам ми прилича на тая:http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=detailsили http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=detailsтова са коли за части - дано свършат работа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не е задължително да пречи на някой,за да ти я осерат! На 2-рия ден след като си купих моята и ми беше надран тавана,а си я спирам на паркинга пред блока и има място за всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

26 лв стъкло с бял отенък (24 със зелен) и 10 лв монтаж в Кобра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо нямам думи....Има ли нормални хора в тая държава насрана...???????????:P Ужас, нямам думи просто...След като на моята пише КУР на капака с ключ и това и безбройните безобразни лайнарии, просто............................................Съжалявам за глупостите,ама не мога да се стърпя, писна ми и, ако имам шанс догодина да замина извън границите на прекрасната ни страна с прекрасните "хора", които са в нея... Айде със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...