Jump to content
Magnum

The Pursuit Of Function

Recommended Posts

http://www.247motoring.com/shop/shop_showb...ent=247motoringима го по торентите. аз го свалих от частен тракер и не мога да пусна линк тук, ако не можете да го намерите - свиркайте, ще го кача някъдеПревеждам интрото

Поглед в субкултурата на истинските Хонда ентусиасти. Тези тунери станаха част от култура, която избягва боди китовете, големи джанти и други козметични аксесоари, а се фокусира повече на чистия японски стил и сериозна скорост. Те ни канят да видим тяхната страст и много области на Хонда тунинг културата, която включва техните проекти, JDM стил, състезания по пътищата и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я пусни един линк направо,аз и сигурно още доста хора имаме интерес :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го в youtube на части :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Налазвай народеее:)След час ще го имам и ще има сийд от България :(btw: пича който го е качил има някои други интересни торенти, особено за любителите на Harley или чопърите като цяло Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете ми някой бг хост да го фърля, за да си има постоянен сийд от българия, имам го на диск туй нящо, пускано е и преди. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ми хареса 13-секундния пикап :( Интеграта едвам го би

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на drujba2-95-87-228-192.net1.bg за сийда :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лудница е филмчето! само за най-големите маниаци :o .. и за бъдещите такива :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено много говорят, прекалено малко дават колите и това което е правено по тях. Можеше да бъде направено много по-добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Прекалено много говорят, прекалено малко дават колите и това което е правено по тях. Можеше да бъде направено много по-добре

Имаше нещо вярно, повече говорят за манията си по колите и техните лични истории. Редактирано от edimen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло ми хареса филма много. Инервютата са малко повече, но си заслужава филмчето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Прекалено много говорят, прекалено малко дават колите и това което е правено по тях. Можеше да бъде направено много по-добре

Имаше нещо вярно, повече говорят за манията си по колите и техните лични истории.
Идеята на филма е да се разкаже за самата мания по Хонда и JDM-тунинга, а не да показват колите на хората! Освен това в края споменаха, че колите на някои от участниците са откраднати и разпродадени на части :) На мен доста ми хареса видеото, отлично представя идеята на цялата мания по Хонда и обяснява много добре как се случват нещата в Щатите! Би било хубаво да направят епизод и за японските маниаци :) Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой който е по-добре с говоримия английски да ми обясни защо полицаите прибраха джантите на единия? Каза че са му ги конфискували но не разбрах защо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Може ли някой който е по-добре с говоримия английски да ми обясни защо полицаите прибраха джантите на единия? Каза че са му ги конфискували но не разбрах защо.

Момчето, което е собственик на жълтото ЕК с Volk джанти, разказва историята - откраднали са му колата през нощта, след като я бил спрял пред къщата и негов приятел я запушил, та нашият си помислил, че няма смисъл да пуска алармата. Впоследствие видял джантите си в обява за продажба и се престорил на потенциален купувач, а в същото време сигнализирал полицията. Отишъл уж на оглед на джантите и докато ги пазарили, полицията пристигнала и арестувала продавача. По-късно издирили и колата му по номера на шасито, но така и не успял да събере всички части, тъй като била разкостена напълно :) Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Всъщност колата не е била запушена от приятеля му, запушил му е гаража и пича нещял да го буди толкова късно, само за да си премести колата, та решил да я остави така с пусната аларма :( . Отишъл е на огледа с още 30 човека и щом оня е извадил джантите - :P;) ... ;) Обаче едно от момчетата е прав за едно : крадците не крадат нещо, защото искат да го имат, а защото искат ти да го нямаш ;)

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така кото чета на вас маи ви е харесал филма, ма аз като не разбирам англииски ми беше малко.........скучен. Ако някои намери субтитри за него да пише тук.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми хареса ,въпреки че окахвах да е малко по различен.. интересно ми беше че в щатите части колкото искаш теси порачват от япония :) твърдо JDM..не представиха мн тейнически данни за колите но поне разгледах различни стилова и всичките ми хареса мн .. имаше бая коли с ИТБ :) трябва и аз да помнисля за тоя вариант :) :) има какво да се види в филмчето.. там света е млако по ралзичен от нашия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би било интересно, ако се направи филмче и за българските хонда маняци има какво да се покаже дори и за малка страна като нашата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Изглежда обещаващо, след 17 мин ще получа душевен оргазъм! Това е влезе ли ти веднъж втек в главата и край! Евала на всички които имат възможноста да се занимават с хобито и манията си! Поздрави!

Редактирано от Orbo^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...