Jump to content
Grigor

Впечатления от Хонда Акорд обявена в мобиле

Recommended Posts

Здравейте, Ето тази хонда акорд седи за продан вече поне 2 месеца тук .Нека ако някой е ходил да я гледа, да сподели впечатления.Благодаря предварително.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са два, а се продава от преди нова година даже, ако не се лъжа. Качиха я на 20к, няколко дни след това скочи на 22 и от тогава само надолу :whistle: Постоянно й сменят цената, като последното е това 14500, ама без ДДС ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло добра цена, въпреки, че е без ДДС. Така като гледам е на Горубляне, но и да не е много внимавай и ти и другите колеги, които ще купуват, защото един колега мо разказа за негов познат, много в час с автомобилната елекроника, който го викали по къщите и изтривал всякакви грешки по електрониката, дори можело да се симулира наличието на липсващ еърбег, та даже и на диагностика в Бултрако да идеш например, да не може да си проличи. Иначе сега момента за покупка е много подходящ. Ако идеш с кеш ще ти свалят още доста от цената сигурно. Аз също съм се насочил към такъв акорд, макар и не токова скоро. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нормална цена,незнам за състояние,ама за тия пари бива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно подобни неща ме притесняват. Като гледам в мобиле.де тия акорди почват от към 9К евро, най-ниското ниво на оборудване. А тук са на подобна, че и по-ниска цена, само че с кожа и навигация. Но сигурно сравнението ми не е коректно, знам ли.

Като цяло добра цена, въпреки, че е без ДДС. Така като гледам е на Горубляне, но и да не е много внимавай и ти и другите колеги, които ще купуват, защото един колега мо разказа за негов познат, много в час с автомобилната елекроника, който го викали по къщите и изтривал всякакви грешки по електрониката, дори можело да се симулира наличието на липсващ еърбег, та даже и на диагностика в Бултрако да идеш например, да не може да си проличи. Иначе сега момента за покупка е много подходящ. Ако идеш с кеш ще ти свалят още доста от цената сигурно. Аз също съм се насочил към такъв акорд, макар и не токова скоро. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задна дясна врата е пребоядисвана на пръв поглед :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...