Jump to content
MaXo

Какви Хонди се очакват на Лесново ?

Recommended Posts

Да роднини сме ... и да излъгах за всичко. :) Ракри ме ... и недей да водиш ЦРХ-ве ... ясно е, че ще прескочат спрялата гадна неприятна 330ка ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво и е неприятното на 330 ? почти спортна семеина кола, с голям разход и скъпа подръжка като всяко бмв , пусни я с хонда в неиния клас - с2к като нещеш рексчета да те тупат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам как реши, че с2000 е от класа на БМВто ... двуместно и доста по-леко. Но все пак, ако ми намерите няма проблем ... Рексчета да ме тупат ... как да искам кажи ми ... знаеш ли как ще се фрострирам, ако загубя от рексче хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MaXo , расцепваш се от СПАМ вече :) Ако ти се " АКА " тук не е WC ок ??? Ходи сипвай газ в БМВ-то и лека вечер :P То е ясно , че от баварската фирма им трябва нещо поне 3.0 , като мотор за да скачат на 1.6-тиците на ХОНДА :) Добре , че имаш и една друга кола .... която ме спира да ти сипа с голямата лъжица ;) Като не сме ти толко симпатични , просто не пиши тук или просто се придържай към темата си !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В София сънуват кошмари вече от ЦРХ-совете :) а като им говорихме за тях се смееха . Сега никой неиска да чуе за ЦРХ. Максо знам че позеленя от яд че неможа и мен да биеш , но приеми ремито мъжки. Ще ти доставя удоволствието някой ден белким излезнеш пред мен .пс. Максо на никой не съм званял и споменавал какво се случи на старта. Ти много добре знаеш кои са тия дето лаят и правят раздорите на бояна.Моля те не ме намесвай в тия лайна.

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

две врати ли са ти проблема? или килата въпреки 6-така ? навсякъде ги сравняват 330 вс с2к .. (по белия свят имам предвид имаш гоогле гледаи!)къде тръгна с тоя туч да се правиш на състезател ,а не си седиш с нисанчето?ако килата са ти проблема хващаи флекса не се притеснявай...доста спортни коли са тон и половина 330 трудно влиза в тая категория купи си запалка ,ако нямаш - по две причини - като ти свърши газта да заредиш и като се осъзнаеш да запалиш туча! - Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво и е неприятното на 330 ? почти спортна семеина кола, с голям разход и скъпа подръжка като всяко бмв , пусни я с хонда в неиния клас - с2к като нещеш рексчета да те тупат...

Колега тия 2те коли освен от към мощност друго общо нещо не виждам, виж някои по мощен Accord може :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MaXo , расцепваш се от СПАМ вече :) Ако ти се " АКА " тук не е WC ок ??? Ходи сипвай газ в БМВ-то и лека вечер :P То е ясно , че от баварската фирма им трябва нещо поне 3.0 , като мотор за да скачат на 1.6-тиците на ХОНДА ;) Добре , че имаш и една друга кола .... която ме спира да ти сипа с голямата лъжица ;) Като не сме ти толко симпатични , просто не пиши тук или просто се придържай към темата си !!!

Я се дръж малко по-адекватно бе ... аз ли почнах да коментирам 330ката в тая тема? Или реши, че съм някой путак дето си трае ... не баце!!! Имал съм друга кола ... еми имам ... а тая кво и е хаха ... много ли е зле ... гадна яко. хаха Ще си сипвам и ще си карам с кеф ... само дето вие не знаете колко бавни коли са това ... и за вас те са бегачки ... за мен са нормални коли ... с тая разлика, че аз се возя и ми е тихо ... а на вас ви се пръскат тиквите и пак се влачите. ;) Няма как да се придържам към темата защото трябва да отговарям на такива като теб ... Недей да ме жалиш ... сипи ми за гадната 330ка да разбера как съм се преебал с покупката. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София сънуват кошмари вече от ЦРХ-совете :) а като им говорихме за тях се смееха . Сега никой неиска да чуе за ЦРХ. Максо знам че позеленя от яд че неможа и мен да биеш , но приеми ремито мъжки. Ще ти доставя удоволствието някой ден белким излезнеш пред мен .

Баце на всички им е ясно, че ти си зад мен ... само ти си вярваш нещо хаха. Скоро ще докарам и Аудито 1.8Т ... искам с него да те изтормозя ... със сток турбо хаха ... ебати как ще се подигравам. Позеленял съм от яд хахаха ... не бе баце ... теб ти стана гадно, че не успя да ме минеш макар и сам в колата. Не го очаква нали ... хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MaXo , расцепваш се от СПАМ вече :) Ако ти се " АКА " тук не е WC ок ??? Ходи сипвай газ в БМВ-то и лека вечер :P То е ясно , че от баварската фирма им трябва нещо поне 3.0 , като мотор за да скачат на 1.6-тиците на ХОНДА ;) Добре , че имаш и една друга кола .... която ме спира да ти сипа с голямата лъжица ;) Като не сме ти толко симпатични , просто не пиши тук или просто се придържай към темата си !!!

Я се дръж малко по-адекватно бе ... аз ли почнах да коментирам 330ката в тая тема? Или реши, че съм някой путак дето си трае ... не баце!!! Имал съм друга кола ... еми имам ... а тая кво и е хаха ... много ли е зле ... гадна яко. хаха Ще си сипвам и ще си карам с кеф ... само дето вие не знаете колко бавни коли са това ... и за вас те са бегачки ... за мен са нормални коли ... с тая разлика, че аз се возя и ми е тихо ... а на вас ви се пръскат тиквите и пак се влачите. ;) Няма как да се придържам към темата защото трябва да отговарям на такива като теб ... Недей да ме жалиш ... сипи ми за гадната 330ка да разбера как съм се преебал с покупката. :)
Аз на тебе с "БЕ" не ти говора нали ??? Да не мислиш , че аз ще си трайкам и точно на теб или на който и да било . Спокойствие и уважание поне някакво , май не е лошо да има , как мислиш ти ???? И за бегачки на мен не ми обеснявай коя е и коя не е... Достатачно навътре в нещата съм и то от много време . Не лета из облаците .... Ти ни храниш нас ние тебе и всичко е наред ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Какви Хонди се очакват на Лесново ?

.... Всъщност , КОЙ от последните постове е свързан с темата ... господа с големите "бигачки" ... ?????

Абе ... а какви ядачи на семки се очакват на Лесново .... да знам дали съм конкурентен ... !! :)

Еееееби му майгата ! :)

Продаам Куромероизмервателни уреди ... пестят от клавиатури и душевна скука !! ;):P

 

п.п..адаш ама и ти ... то е ясно чиляка що е пуснал темата ве меен !

Редактирано от iVo®оcKonоFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махо , Махооо - грам не си се променил с годините :) Евала !!! А останалите , с Махо на глава не се излиза да знаете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

две врати ли са ти проблема? или килата въпреки 6-така ? навсякъде ги сравняват 330 вс с2к .. (по белия свят имам предвид имаш гоогле гледаи!)къде тръгна с тоя туч да се правиш на състезател ,а не си седиш с нисанчето?ако килата са ти проблема хващаи флекса не се притеснявай...доста спортни коли са тон и половина 330 трудно влиза в тая категория купи си запалка ,ако нямаш - по две причини - като ти свърши газта да заредиш и като се осъзнаеш да запалиш туча! - Поздрави :)

Виж сега душа ... едното е спортен седан ... 4 врати ... кола за возене ... с разните му там екстри и удобства ... другото е спортна двуврата кола ... доста по-лека ... и това, че е 4цил и 2000куб... няма никво значение ... ти трябва да си доста елементарен, ако мериш по това колите. Аз гледам КОНЕ ... КОНЕ И КГ ... сложно ли ти е? Ама не знам къде навсякъде ги сравняват ... аз знам, че ги сравняват с М3. Къде Перко съм тръгнал да се правя на състезател ... колко пъти на елементарна душица като теб трябва да и се обясни, че аз тая кола съм я взел за да се возя и ми дреме на уя за стартове с Хонди ... аз бърза кола си имам.Но по-смешното е, че и 330ката е по-бърза от 99.99% от Хондите в Бг ... демек на 1000 Хонди може и 1 да има по-бърза хаха. Не бе душицо ... килата не са ми проблем ... напротив ... кефи ми колко е тежка и стабилна на магистралата. Някое Хонде иска ли да се пробваме на магистрала ... да ви покажа как се правят 260км/ч ... ама не по километраж ... а истински. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София сънуват кошмари вече от ЦРХ-совете :) а като им говорихме за тях се смееха . Сега никой неиска да чуе за ЦРХ. Максо знам че позеленя от яд че неможа и мен да биеш , но приеми ремито мъжки. Ще ти доставя удоволствието някой ден белким излезнеш пред мен .

Баце на всички им е ясно, че ти си зад мен ... само ти си вярваш нещо хаха. Скоро ще докарам и Аудито 1.8Т ... искам с него да те изтормозя ... със сток турбо хаха ... ебати как ще се подигравам. Позеленял съм от яд хахаха ... не бе баце ... теб ти стана гадно, че не успя да ме минеш макар и сам в колата. Не го очаква нали ... хаха
...сега изкарваме турбо срещу атмосферни коли.......като толко ти е мерак с това 1.8Т във Враца имаме и Сивик 4г. 1.6 Турбо и Црх 1г Турбо може да се пробваш с тях а не с атмосферките.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София сънуват кошмари вече от ЦРХ-совете ;) а като им говорихме за тях се смееха . Сега никой неиска да чуе за ЦРХ. Максо знам че позеленя от яд че неможа и мен да биеш , но приеми ремито мъжки. Ще ти доставя удоволствието някой ден белким излезнеш пред мен .

Баце на всички им е ясно, че ти си зад мен ... само ти си вярваш нещо хаха. Скоро ще докарам и Аудито 1.8Т ... искам с него да те изтормозя ... със сток турбо хаха ... ебати как ще се подигравам. Позеленял съм от яд хахаха ... не бе баце ... теб ти стана гадно, че не успя да ме минеш макар и сам в колата. Не го очаква нали ... хаха
...сега изкарваме турбо срещу атмосферни коли.......като толко ти е мерак с това 1.8Т във Враца имаме и Сивик 4г. 1.6 Турбо и Црх 1г Турбо може да се пробваш с тях а не с атмосферките.... :)
Ех турбо Хонди ... настръхнах ... чакам Рибата да си вземе с2000 да го турбинира за да продължим темата... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Няма какво да се спори по това кои коли са по бързи . Хонда си е спортен автомобил и не случайно е най-бързата кола в момента с предно предаване в Света . Интересното е , че учасниците в световното са 99% хонди което е много интересно защо ? Има ли кола с предно под 9 сек в света ? До колко то помня и за Европа беше на първо място за миналата година.пс. С терминална скорост по висока от Top SPEED-да на нисана ти.пс.2 Никой не е виждал бързи хонди в БГ и за това няма никакво уважение към марката.

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да се спори по това кои коли са по бързи . Хонда си е спортен автомобил и не случайно е най-бързата кола в момента с предно предаване в Света . Интересното е , че учасниците в световното са 99% хонди което е много интересно защо ? Има ли кола с предно под 9 сек в света ? До колко то помня и за Европа беше на първо място за миналата година.пс. С терминална скорост по висока от Top SPEED-да на нисана ти.пс.2 Никой не е виждал бързи хонди в БГ и за това няма никакво уважение към марката.

Ех я да чуя тая терминална... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я да те питам нещо -горе долу по темата ще участваш ли на лесново и с коя кола ? :) като чувам бмв-то е около 15 секундно за 3.0 ...доста слабо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.Но по-смешното е, че и 330ката е по-бърза от 99.99% от Хондите в Бг ... демек на 1000 Хонди може и 1 да има по-бърза хаха. :) верно ли ....много кофти работа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключ му е майката на тая тема , достатачно внимание му обърнахме вече !!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я да те питам нещо -горе долу по темата ще участваш ли на лесново и с коя кола ? :) като чувам бмв-то е около 15 секундно за 3.0 ...доста слабо ;)

Какво си чул ... 15 секундно ама някой друг път хааха ... така лекинко понабих коли в 14ките ... и то не с малко. Примерно Октавията, която даде 14.8 на Божура я бих с .... не е за разказване направо. Рибата колко секунден е? А дали не бих едни Опели в Петрич, които също имат записани 14ки на Дупница. :) То пич е 14 секундно сток ... а то е някак си по-бързо от сток... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://img707.imageshack.us/i/worldrecordf.jpg/ Достатъчно ясно ли се вижда 172mili*1.609=276.748km/h.

Значи може да е повече от на БМВто ... не и от Нисана ... ако искаш да хванем басче ... ама ти се качваш и караш ... обещавам ти 4км права да са ти достатъчни. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рибата е над 15 секудни колегата господар и тоина дупница всички дадоха 15+ пък ти се кантариш с тях ? :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключ му е майката на тая тема , достатачно внимание му обърнахме вече !!!!!!!!

Вживяваш се сериозно ми се струва ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На нисана му се пръсна мотора на второто даване на гас на 250-60 и всичко приключи за много дълго време за него. Хубава кола е , но няма скорости :) Японската Е30ска за дрифт :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рибата е над 15 секудни колегата господар и тоина дупница всички дадоха 15+ пък ти се кантариш с тях ? ;):P

Ами и 2те коли са по-бързи от тогава ... а с Рибата се пусках в така нареченото състояние "ВАРЕЛ" ... и го бих а не съм се кантарил.Просто бях сам в колата... :) Ако искаш плати ми записването в някой клас на Лесново ... ще дойда и ще запиша време ... ако съм над 15 ... ще ти платя разходите до Лесново ... билета ... и ще си платя и записването. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

явно са ви бързи колите :) жалко че лесново не е по в централна българия ;):)и да питам във същия пост какво толкова е правено на тези хонди че... са станали толкова бързи :P че да изкачат на бмв около 240 коня ;) сериозна машина

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На нисана му се пръсна мотора на второто даване на гас на 250-60 и всичко приключи за много дълго време за него. Хубава кола е , но няма скорости :) Японската Е30ска за дрифт ;)

Ти пак реши да коментираш без да си запознат. Сега от 200сх ли разбираш много? Къде прочете, че няма скорости ... първо ако ми е кеф мога да сложа диф от С14 ... но дори със сегашния си диф на 8000 оборота съм с 300км/ч ... РЕАЛНИ. Нисана не му се е пръснал мотора от 2рото даване на газ хахаха ... ти си болен мозък. Нисана макар и да не беше минал много км ... около 3000км ... то тия км бяха само с даване на газ ... а се счупи не защото няма обороти или мотора е кекъв ... счупи се понеже протече водната помпа и колата е изгубила водата и вследствие на това прегря и духна гарнитура. Пак ги разбирате мнооо нещата ... или просто сте си едни долни хеитърчета... И за кви 250-260 пишеш ... хаха ... ударих прекъсвач на 7300 ... знаеш ли колко е това ... около 275км/ч А знаеш ли как стигна до прекъсвача ... не съм имал време изобщо да погледна и да се загледам в оборотомера на 5та. :) Редактирано от MaXo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно са ви бързи колите ;) жалко че лесново не е по в централна българия :P:)и да питам във същия пост какво толкова е правено на тези хонди че... са станали толкова бързи ;) че да изкачат на бмв около 240 коня ;) сериозна машина

Добре ти имаш няква Хонда мисля, че бърза ... ще идваш ли с нея на Лесново или ти е скъпо? Ако не ти е скъпо ... предлагам вечерта след състезанието да направим едно стартче. Ти си 14 секунден нали? Да не се закантариш или да паднеш от 15 секундно БМВ ... молим те ... ще е излагация голяма... ела подготвен. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:P;);):):);):P;););):lol::lol::D:lol: колкото и да ми се иска немога да прежаля толкова пари и път-> за няколко часа ;) Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Стига сте спорили за глупости, факт е, че на Максо 330ката бие сички хонди с които се е пускал да колата е шестак и е 230коня но за това пък нито една от хондите не е сток. Бързи хонди има но не ги виждаме тъй като за да се направи бърза една атмосферна хонда трябват много пари, а за същите тези пари можеш да направиш друга кола и да стане много по бърза това е истината. Не се заяждам и не мразя хондите просто си е скъпо удоволствие което като теглиш чертата не се знае дали си заслужава. Давам прост пример, Хондата на Рибата която струва над 10000лв. и е 15 секундна

Редактирано от sa6o_gt

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хахаха...от тоя спор има два изхода : 1ви-да се изпокараме зверски,защото половината се познаваме и се виждаме общо взето често и 2ри-да се амбицират всички и да си тунинговат още повече колите за да се спре веднъж за винаги! Много лайна изсипахте бре...коя била седан коя картинг хаха..нали за това се казва стриит раЦинг ? : Харесваш си кола с която според теб ще има интрига и каниш драЙВЕра да застава..само по писитите има класове и регламент ;) Махо нали каза че харесваш Хонда :) пък сега храниш всички ни...или това е защитна реакция че ти се нахвърлиха на колата за возене ? За какво го ползваш не знам...обаче двигателя на хондата влиза 2 пъти в този 6-так,и като се имат на предвид модовете по хондите с които се състезаваш не виждам нищо странно от изхода..нито Бмв-то е толкоа тежко и слабо,нито хондите са толкова леки или пък тунинговани! Варел била...хаха е как искате шибано 1.6(N/A) да върви ако не е леко,КАК че да го направиме ?!? Сами го казахте различен тин и клас коли..стриит рацинг :)

Редактирано от Dilqn_Mitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз нямам загуба от 330ската даже го сабирам това което ми зима на старта :) Нека бъден реалисти. Накрая ще стане като колегата с Октавията ще ме финансира и той няколко стотин лева за да го убедя , че бмв то е по бавно :)

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ви покажа как се правят 260км/ч ... ама не по километраж ... а истински. :)

Човече не се излагай ! Тука и Д13 вдига повече ;):P;)

на дупница всички дадоха 15+ пък ти се кантариш с тях ?

Никакво уважение към Д-серията :););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам загуба от 330ската даже го сабирам това което ми зима на старта ;) Нека бъден реалисти. Накрая ще стане като колегата с Октавията ще ме финансира и той няколко стотин лева за да го убедя , че бмв то е по бавно :)

Нямаш загуба ... според мен беше зад мен макар и с 1/2 калник през цялото време ... така, че имаш загуба ... аре у лево. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще прежаля по дългата база на БМВ -то така беше :lol: Но и сънуваш кошмари как идвам от дясно :dry: Рибата те е депресирал в колата 100%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ще прежаля по дългата база на БМВ -то така беше :D Но и сънуваш кошмари как идвам от дясно :D Рибата те е депресирал в колата 100%

Ти знаеш ли колко си се заблудил, че си бърз. По-добре да не стартираме никога повече за да не си помислиш, че ти се е счупила колата. :lol: Трябва ли да ти го причинявам да си изпразна бутилката ... да покарам на бензин да се адаптира екуто към това гориво ... и да стартирам сам в колата. Ти имаш ли идея колко ще ти стане гадно? :D Какво да ме депресира ... като на Рибата му е ясно, че сам в колата ти ще си назад ... само ти смяташ, че ако сваля човек и съм сам в колата няма да те бия ... няма да сме кантар ... а даже ще ме биеш. :dry: Редактирано от MaXo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така и моята кола не беше на 100% в кундиция по ред причини. Нямам съединител от много време и въпреки това пак и давам гас. Имам видео в което ясно се чува как буксува съединителя, това си е мой проблем и не го коментирам. А ти не спря с тая газ да се оправдаваш и 70 килограмовата Риба ( ли е шаран ли е ) вътре :lol: И имам чувството , че всички ви е страх от хондите на хубав асфалт за да не видите цялата сила на моторите. Моята си я познавам добре ако изпусна старта с тази скоростна кутия тръдно се догонва , особено кола с която става интересен старт. С теб оборотите ми паднаха на 5к и въпреки това неможа да ми земеш и метър повече от това на старта . При случеите в които ми влезнат скоростите в подходящите обороти се случва едно кошмарно буксуване на 2ра което Влади с Октавията го определя като буксуване на неговия съединител :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така и моята кола не беше на 100% в кундиция по ред причини. Нямам съединител от много време и въпреки това пак и давам гас. Имам видео в което ясно се чува как буксува съединителя, това си е мой проблем и не го коментирам. А ти не спря с тая газ да се оправдаваш и 70 килограмовата Риба ( ли е шаран ли е ) вътре :lol: И имам чувството , че всички ви е страх от хондите на хубав асфалт за да не видите цялата сила на моторите. Моята си я познавам добре ако изпусна старта с тази скоростна кутия тръдно се догонва , особено кола с която става интересен старт. С теб оборотите ми паднаха на 5к и въпреки това неможа да ми земеш и метър повече от това на старта . При случеите в които ми влезнат скоростите в подходящите обороти се случва едно кошмарно буксуване на 2ра което Влади с Октавията го определя като буксуване на неговия съединител :dry:

Старта ми беше покъртително скапан. Представяш ли си на нормален асфалт това ти буксуване в какво ще се изрази ... в няколко коли зад мен до 100. :D Съединител знам какво е да буксува ... твоя в гонката с мен не е буксувал. :D Аз не се оправдавам бе ... обяснявам за да не си повярвате, че сте литнали ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...