Jump to content
MaXo

Какви Хонди се очакват на Лесново ?

Recommended Posts

Вярно ли, че в шампионата щяла да вземе участие някаква много силна атмосферна хонда от Чехия с Б20 мотор?Била давала 12.6 там и некви терминални около 190 ... има ли такова нещо или ме будалкат? Някви други интересни в клас А ще има ли? Нека който смята да участва да драсни какви са му очакванията като времена и терминална ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вярно ли, че в шампионата щяла да вземе участие някаква много силна атмосферна хонда от Чехия с Б20 мотор?Била давала 12.6 там и некви терминални около 190 ... има ли такова нещо или ме будалкат? Някви други интересни в клас А ще има ли? Нека който смята да участва да драсни какви са му очакванията като времена и терминална ...

Такава Хонда има и найстина дава такива времена но дали ще вземе участие може да каже само собственика й Edikoisi ето и клип на Сивика.
Редактирано от Slavkov_1984

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо няма клипа. ето го

:D :D луд луд :D Това ако е вярно за участието горко им :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааам ... сериозна е тая Хонда ... тоя мотор какви коне е стандартно и на тази какво и е правено... някой знае ли? Ще взема някой ден и аз да подкарам атмосферна Хонда :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааам ... сериозна е тая Хонда ... тоя мотор какви коне е стандартно и на тази какво и е правено... някой знае ли? Ще взема някой ден и аз да подкарам атмосферна Хонда :)

Мисля,че стандартно Б20-ката е 150 коня друго немога да кажа ако иска Митака да каже... :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама MaXo и ти каква драка сиииииии :blink:Има дори тема.Шасито е Хонда Сивик 4ген, хеч.Мотор: Долница Б20 / 2 литра от црв /- подменена бутало-мотовилкова група Глава Б16 от ВТИ- валове, , пружинки, тарелки, раздвижни колела, порване и т.н.Скорости: - друг файнъл драв до колкото знам.Общо взето една доста истинска кола. Или по скоро беше, защото собственика спомена, че мотора е продаден и в момента се събира друг?А това за идването не ми се вярва :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МаХо от кога взе да се чудиш за Хонда ? От кантара с б18-ката ли :blink::(:D Това в кръга на шегата..колата на момчето е много сериозна,да не обидя някои ама си мисля че по-бърза атмо Хонда в БГ няма..но дали ще идва това тои трябва да каже !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

МаХо от кога взе да се чудиш за Хонда ? От кантара с б18-ката ли :blink::(:D Това в кръга на шегата..колата на момчето е много сериозна,да не обидя някои ама си мисля че по-бърза атмо Хонда в БГ няма..но дали ще идва това тои трябва да каже !

Е хубаво е да отбележиш, че кантар с Хондата има когато съм качил 70 кила човек ... и още допулнителен товар в багажника около 30кг ;) Колата върви добре, но ако стартираме сами в колите ще съм пред него. Ако взимам Хонда някога мисля да е много по-бърза от червената и на Рибата Хондата :P ... иначе няма да има смисъл и винаги ще предпочитам да се кача в 330ката ... а и по-евтино ми излиза. :P Чудя се Сивик 4ген по-лек ли е от ЦРХ ... и с колко е по-тежка от Сивик 5ген. ? 4ген с Н22 дали ще е над 1000кг? Редактирано от MaXo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МаХо от кога взе да се чудиш за Хонда ? От кантара с б18-ката ли :P:blink::( Това в кръга на шегата..колата на момчето е много сериозна,да не обидя някои ама си мисля че по-бърза атмо Хонда в БГ няма..но дали ще идва това тои трябва да каже !

а ти къде видя че това е БГ ХОНДА. С така създалата се обстановка в първия кръг по драг, като чета в тунинг.бг, няма да дойдат някои от Българските участници камо ли представители от други страни :D освен ако човека не е милйорнер които се чуди къде да си харчи парите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спор няма,ти беше с Иван в колата при кантара което ще рече че без него ще си пред б18-ката...просто се шегувах :) Дали 4-та ген е по-лека от Црх не знам(колегите с такива да кажат)..но със сигорност и двете са по-леки от 5-та сивик! Ако не се лъжа червения рекс с Х22-ката които прави старт със Сашо е около 1050-80 кила(по спомен),мотара си е по-тежък от б16/б18 което е нормално!П.С maxpower считам я за БГ Хонда защото е направена от българин и човека пише тук..относно Лесново беше ясно че представянето ще бъде слабо,по обясними причини!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С maxpower считам я за БГ Хонда защото е направена от българин и човека пише тук..

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Извинявам се на модераторите , че не пиша по темата , но в случея пряко ме засягат последните 3-4 поста.Качването на 70 килограмовата риба в БМВ то беше с цел оправдание при неочаквана развръзка след старта ли ?Ще повторим старта без пасажери , но мисля че е под достойството ти Максо след като ти сам предложи да качиш някой в колата да го ползваш после като оправдание.пс. И двете хонди не са бързи защото не са правени . Имат по един колектор и чип.

Редактирано от rocnogap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Извинявам се на модераторите , че не пиша по темата , но в случея пряко ме засягат последните 3-4 поста.Качването на 70 килограмовата риба в БМВ то беше с цел оправдание при неочаквана развръзка след старта ли ?Ще повторим старта без пасажери , но мисля че е под достойството ти Максо след като ти сам предложи да качиш някой в колата да го ползваш после като оправдание.пс. И двете хонди не са бързи защото не са правени . Имат по един колектор и чип.

Нагъл си лекинко!!! Качих човек за да е свидетел и да снима ... а не може и да ми хрумне, че може да го кача за да ми послужи за оправдание при кантар хахаха ... това само на болен мозък може да му мине през главата. Исках и ти да качиш ... ама ти отказваш ... или отказваш за да можеш после свободно да си послъгваш за резултата ... или просто смяташ, че само на Хонди тежат тия хора ... а на БМВта не! хехе Еми купете си мотори щом карате едноместни коли ... аз съм взел кола 4+1 :P Няма да повторим старта без пасажери ... защото сте лъжливи и нагли всички и аз вече ще стартирам само със свидетели!!! Или качваш човек при теб ... ако искаш може да ти дам поредния фъндък да е по-лек от човека, който ще кача аз ... хаха ... то без фъндък не може да стане старт с вашите Хонди. Що не коментираш, че стартиш от хубавия грапав асфалт? А дали на мен не ми е добре на нормален стар асфалт, какъвто е сигурно 95% от пътната настилка в тая страна хаха. Ама не ... вие сте си взели едноместни коли ... и бързи, но само на 5% от настилката в Бг. :P Под достойнството ми било ... ахаха ... вие имате ли го това нещо ... знаеш ли какво е достойнство ... дали е нормално да звъните насам натам и да обяснявате как сме били кантар без да споделите леките подробности около старта ... и както направи и Дилян ... пише тук за кантар ... ама това, че съм бил с още един човек ... и че вече возя и газов инжекцион с 1/2 пълна бутилка ... няма значение. хехе Трябва аз да го напиша ... и се появяваш ти да мърмориш, че съм споделил подробностите ... леките подробности хахаха Или ти твърдиш, че без човек няма да мръдна и 1 метър напред ... това ли твърдиш? На БМВ товара не играе? :) Относно тунинга на колите ... вашите са видяли повече тунинг ... а моята е видяла и газова, която и тежи ... и тия дни колата е била по-бедна на газ ... и най-вероятно екуто е върнало няколко градуса аванс ... но това ще го коригирам скоро. Вече ще стартираме с по 1 човек ... и на нормална настилка ... а не да подбираме най-грапавата възможна. :P Искам мнооо сериозно да ги тунинговате и 2те Хонди ... за да не падате от тежаща 1500кг празна 330ка с газова хаха Вече никакви олекотявания ... ще ви проверявам колите ... искам да има инструменти, крик ... аптечка и пожарогасител. хаха . И с по човек за свидетел ... и за да не мърморите ... ще ви разреша тоя 1 човек да е с около 20кг по-лек от този, който аз ще кача ... аре да има фънфък малко, че иначе не можете. :) И още нещо ... ще проверявам дали сте си закачили всички ремъци хаха :P Редактирано от MaXo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Максо..много сериозно приемаш нещата! Всички знаеме че имаше човек в колата за да снима(подсъзнателно не знам!),просто се пошегувах...вие го приехте като оправдание,и веднага вадите секирите,Споко!Защо просто не стартирате малко преди старата мерилка и да минавате на ОМВ на газ,та да се види кои прав кои крив..асфалта еднакъв за всички,бмв-то трябва да има по-добър старт на всякаде ? Кои има ремък кои не,кои сложил газова кои не..според мене няма значение,важното е да се състезаваш в такова състояние в което ще те заваря утре на някои светофар :) Аиде поздрави дано не съм ви виновен за спора!П.С и само Рибата откача ремъци и т.н никои друг :P:):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

за да не падате от тежаща 1500кг празна 330ка с газова хаха Вече никакви олекотявания ... ще ви проверявам колите ... искам да има инструменти, крик ... аптечка и пожарогасител. хаха .

...ми те може да поискат да свалиш кубатурата от 3.0 на 1.6 :) ....човек ти си слагаш газова,човек пасажер ми кой ти е виновен вместо да олекотяваш като тях :P ся ше накараш и те да сложат газова а???? :P:):P Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виа па щом и гонки на газ почнахте да правите нещата са наистина сериозни :):P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на модераторите , че не пиша по темата , но в случея пряко ме засягат последните 3-4 поста.Качването на 70 килограмовата риба в БМВ то беше с цел оправдание при неочаквана развръзка след старта ли ?Ще повторим старта без пасажери , но мисля че е под достойството ти Максо след като ти сам предложи да качиш някой в колата да го ползваш после като оправдание.пс. И двете хонди не са бързи защото не са правени . Имат по един колектор и чип.

Нагъл си лекинко!!! Качих човек за да е свидетел и да снима ... а не може и да ми хрумне, че може да го кача за да ми послужи за оправдание при кантар хахаха ... това само на болен мозък може да му мине през главата. Исках и ти да качиш ... ама ти отказваш ... или отказваш за да можеш после свободно да си послъгваш за резултата ... или просто смяташ, че само на Хонди тежат тия хора ... а на БМВта не! хехе Еми купете си мотори щом карате едноместни коли ... аз съм взел кола 4+1 :devil: Няма да повторим старта без пасажери ... защото сте лъжливи и нагли всички и аз вече ще стартирам само със свидетели!!! Или качваш човек при теб ... ако искаш може да ти дам поредния фъндък да е по-лек от човека, който ще кача аз ... хаха ... то без фъндък не може да стане старт с вашите Хонди. Що не коментираш, че стартиш от хубавия грапав асфалт? А дали на мен не ми е добре на нормален стар асфалт, какъвто е сигурно 95% от пътната настилка в тая страна хаха. Ама не ... вие сте си взели едноместни коли ... и бързи, но само на 5% от настилката в Бг. :sick1: Под достойнството ми било ... ахаха ... вие имате ли го това нещо ... знаеш ли какво е достойнство ... дали е нормално да звъните насам натам и да обяснявате как сме били кантар без да споделите леките подробности около старта ... и както направи и Дилян ... пише тук за кантар ... ама това, че съм бил с още един човек ... и че вече возя и газов инжекцион с 1/2 пълна бутилка ... няма значение. хехе Трябва аз да го напиша ... и се появяваш ти да мърмориш, че съм споделил подробностите ... леките подробности хахаха Или ти твърдиш, че без човек няма да мръдна и 1 метър напред ... това ли твърдиш? На БМВ товара не играе? :P Относно тунинга на колите ... вашите са видяли повече тунинг ... а моята е видяла и газова, която и тежи ... и тия дни колата е била по-бедна на газ ... и най-вероятно екуто е върнало няколко градуса аванс ... но това ще го коригирам скоро. Вече ще стартираме с по 1 човек ... и на нормална настилка ... а не да подбираме най-грапавата възможна. :) Искам мнооо сериозно да ги тунинговате и 2те Хонди ... за да не падате от тежаща 1500кг празна 330ка с газова хаха Вече никакви олекотявания ... ще ви проверявам колите ... искам да има инструменти, крик ... аптечка и пожарогасител. хаха . И с по човек за свидетел ... и за да не мърморите ... ще ви разреша тоя 1 човек да е с около 20кг по-лек от този, който аз ще кача ... аре да има фънфък малко, че иначе не можете. :drunk: И още нещо ... ще проверявам дали сте си закачили всички ремъци хаха :P
Не .... аз ще ти позволя да си извадиш две свещи по твой избор да поизравним кубиците , а аз ще кача 4-5 човека да изравним килата и стартираме ? Навитара ли си ..... даже може да те пусна да тръгнеш преди мен !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:sick1::drunk: максо от едно време мрази хондите още :) от както караше астра :P максо за какви хонди се очакват никакви бих казал аз почти всички се отказаха от ТОва абсурдно състезание !!!!! :devil: Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

MaXo , я сподели какво по точно е БМВ-то? модел и коне (да не го търся) и ако има нещо пипнато по него ??

 

Питам просто от любопитство, а не да се дракам нещо. Ако искаш не ми казвай :devil::drunk:

 

Иначе се очертава един Прелюд да присъства не чертата :sick1:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Максо..много сериозно приемаш нещата! Всички знаеме че имаше човек в колата за да снима(подсъзнателно не знам!),просто се пошегувах...вие го приехте като оправдание,и веднага вадите секирите,Споко!Защо просто не стартирате малко преди старата мерилка и да минавате на ОМВ на газ,та да се види кои прав кои крив..асфалта еднакъв за всички,бмв-то трябва да има по-добър старт на всякаде ? Кои има ремък кои не,кои сложил газова кои не..според мене няма значение,важното е да се състезаваш в такова състояние в което ще те заваря утре на някои светофар :drunk: Аиде поздрави дано не съм ви виновен за спора!П.С и само Рибата откача ремъци и т.н никои друг :devil::sick1::P

Моята кола винаги е така както се кара по светофарите ... и може да излезем да стартираме на светофари да видим къде ще са отпред хаха ... там няма настилка като на Бояна. :) От друга страна те винаги са сами в колите, че като качат 4 4овека и им става гадно ... а аз понякога возим някви които имат коли на бензин и им е скъпо ... и съм тежък ... може да ме точковат верно хахаха Казвам, че съм с газов инж за да стане ясно, че колата не е нищо кой знае какво ... и ми дреме на уя за гонките щом съм и сложил газова ... знаеш, че има на какво да давам газ макар и да не е събрано все още. БМВто му свикнах и вече ми е бавно ... и изобщо не ме ебе дали ще ме мине някоя Хонда ... защото ми е ясно, че има бързи ... много бързи атмосферни Хонди ... но това не са точно тези на Жоро и Иван. :) А спорове винаги има ... не се чувствай виновен ... :P тоя спорт ... уличния драг реисинг е създаден за да поражда интересни спорове хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да не падате от тежаща 1500кг празна 330ка с газова хаха Вече никакви олекотявания ... ще ви проверявам колите ... искам да има инструменти, крик ... аптечка и пожарогасител. хаха .

...ми те може да поискат да свалиш кубатурата от 3.0 на 1.6 :) ....човек ти си слагаш газова,човек пасажер ми кой ти е виновен вместо да олекотяваш като тях :P ся ше накараш и те да сложат газова а???? :devil::drunk::sick1:
Не бе ... ще ги накарам да им е гадно, че ги минава 330ка 1500кг на газ хаха ... е това ще ги накарам. Ама аз нищо не ги карам бе душа ... аз ги минавам и така. Мислих, че ще го бия и с човек ... не го бих ... равни бяхме ... прецених, че е ясно това, че ако съм сам в колата ще съм отпред ... ако знаех, че ще бръщолеви глупости, щях да го накарам да стартираме сами ... ама не беше много подходящ момента понеже имаше куки и при старта мен ме спряха със 185... Кубатурата ... кво ме ебе, че са си взели 1.6 ... ясно е, че е доста неприятен мотор с доста малко въртящ момент ... а в конкретния случай говорим за 1.8 ... ясно е, че е мотор като за едноместна кола ... може би картинг. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на модераторите , че не пиша по темата , но в случея пряко ме засягат последните 3-4 поста.Качването на 70 килограмовата риба в БМВ то беше с цел оправдание при неочаквана развръзка след старта ли ?Ще повторим старта без пасажери , но мисля че е под достойството ти Максо след като ти сам предложи да качиш някой в колата да го ползваш после като оправдание.пс. И двете хонди не са бързи защото не са правени . Имат по един колектор и чип.

Нагъл си лекинко!!! Качих човек за да е свидетел и да снима ... а не може и да ми хрумне, че може да го кача за да ми послужи за оправдание при кантар хахаха ... това само на болен мозък може да му мине през главата. Исках и ти да качиш ... ама ти отказваш ... или отказваш за да можеш после свободно да си послъгваш за резултата ... или просто смяташ, че само на Хонди тежат тия хора ... а на БМВта не! хехе Еми купете си мотори щом карате едноместни коли ... аз съм взел кола 4+1 :P Няма да повторим старта без пасажери ... защото сте лъжливи и нагли всички и аз вече ще стартирам само със свидетели!!! Или качваш човек при теб ... ако искаш може да ти дам поредния фъндък да е по-лек от човека, който ще кача аз ... хаха ... то без фъндък не може да стане старт с вашите Хонди. Що не коментираш, че стартиш от хубавия грапав асфалт? А дали на мен не ми е добре на нормален стар асфалт, какъвто е сигурно 95% от пътната настилка в тая страна хаха. Ама не ... вие сте си взели едноместни коли ... и бързи, но само на 5% от настилката в Бг. :devil: Под достойнството ми било ... ахаха ... вие имате ли го това нещо ... знаеш ли какво е достойнство ... дали е нормално да звъните насам натам и да обяснявате как сме били кантар без да споделите леките подробности около старта ... и както направи и Дилян ... пише тук за кантар ... ама това, че съм бил с още един човек ... и че вече возя и газов инжекцион с 1/2 пълна бутилка ... няма значение. хехе Трябва аз да го напиша ... и се появяваш ти да мърмориш, че съм споделил подробностите ... леките подробности хахаха Или ти твърдиш, че без човек няма да мръдна и 1 метър напред ... това ли твърдиш? На БМВ товара не играе? :) Относно тунинга на колите ... вашите са видяли повече тунинг ... а моята е видяла и газова, която и тежи ... и тия дни колата е била по-бедна на газ ... и най-вероятно екуто е върнало няколко градуса аванс ... но това ще го коригирам скоро. Вече ще стартираме с по 1 човек ... и на нормална настилка ... а не да подбираме най-грапавата възможна. :P Искам мнооо сериозно да ги тунинговате и 2те Хонди ... за да не падате от тежаща 1500кг празна 330ка с газова хаха Вече никакви олекотявания ... ще ви проверявам колите ... искам да има инструменти, крик ... аптечка и пожарогасител. хаха . И с по човек за свидетел ... и за да не мърморите ... ще ви разреша тоя 1 човек да е с около 20кг по-лек от този, който аз ще кача ... аре да има фънфък малко, че иначе не можете. :drunk: И още нещо ... ще проверявам дали сте си закачили всички ремъци хаха :sick1:
Не .... аз ще ти позволя да си извадиш две свещи по твой избор да поизравним кубиците , а аз ще кача 4-5 човека да изравним килата и стартираме ? Навитара ли си ..... даже може да те пусна да тръгнеш преди мен !
Ти трябва да качиш 500кг ... демек, ако качиш 4 по 125кг ... ще стартираме няма проблем. ахаха Ама ще ти изпуснат амортесьорите бе. :) Виж това е несериозно ... нема да си осветкам таблото от грешки заради тъпото ти предложение.:) Ясно е , че колите са в различен клас ... и не мисля да вадя никви свещи ... нито да те карам да си купуваш нови амортесьори.... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:devil::drunk: максо от едно време мрази хондите още :sick1: от както караше астра :P максо за какви хонди се очакват никакви бих казал аз почти всички се отказаха от ТОва абсурдно състезание !!!!! :)

Не ги мразя бе ... сериозно бих карал ама не и 1.6!!! И БМВта мразех уж ама е го на ... А за състезанието ... и аз нещо чета за проблеми и недоволни ... но все пак дано се появат някакви по-сериозни Хонди да стане интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ако знаех, че ще бръщолеви глупости

...вие нали се знаете трябва вече да сте си свикнали на приказките много навътре го вземаш :devil: ...аз един го бих с Тир разлика и той накрая на клипа казва ебаси умрялата Хонда само с една кола ма би :P:drunk::sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MaXo , я сподели какво по точно е БМВ-то? модел и коне (да не го търся) и ако има нещо пипнато по него ??

 

Питам просто от любопитство, а не да се дракам нещо. Ако искаш не ми казвай :):P

 

Иначе се очертава един Прелюд да присъства не чертата :devil:

330и бензин Е46 ... доста тежко защото си има всичко. :drunk: 231 коня ... има сменени колектори ... чип и панелен филтър и газов инжекцион. :sick1:

 

Какъв е Прелюда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ххахах работата става сериозна...МаХо защо така храниш ? Картинг..едноместна..Колко бързи атмо коли (от масовите стрйййййт рейс модели) има които са тежки,с интериор или да качват хора вътре при каране ? Корсите с ХЕ,Пежата ? Или че на Жоро и Иван колите разтрелват половината Хе-та в Корси с валове и не знам си какво..а техните коли не са дори отваряни :devil: Видяхте една бърза СЕГА РАЗБРАХ И РАЗРЕДЕНА ХОНДА какво се случи с турбо кола! Знам че имаш на какво да даваш газ и евалата,харесвам и колата и начина по които върви..но трябва да доиде един момент в които да не се смеете на хондите просто защото всичките такива в София са само с поедна генерацииика филтърче и чип...такава е идеята на тея коли имат 150нм за това са и леки,твоито БМВ е 3.0 6-так с не знам и аз колко сигорно 250+нм нормално е да е по-тежко,и е друг тип кола!П.С ама вярно много мразите хондите,особено на Бояна..не знам дали е така по цяла България

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За Пунтото само да спомена, че понеже Сашо се ядоса от загубата с Хондата на следващия ден реши да го надува ... и не можеше ... и защо не можеше ... защото имаше 2 огромни цепки по турбо пътищата ... колата му поради тези цепки не можеше да кара на високо налягане и работеше на много богати смеси. Сега е съвсем друга но до колкото разбрах Хондата повече в атмосферен вариант няма да се появи в София. Сашо искаше да предложи на адаша си с Хондата да му плати бензина и да му даде 100лв ... ако дойде да стартира пак и го бие ... но да е атмосферен. Рибата не знам дали е предал предложението ... но Сашо гледам, че следи темата. Не мразя Хонди бе ... разбери го ... неприятни са ми за каране ... пробвал съм 1.6 ... еми гадно е ... няма въртящ момент ... а нагоре върви но бучи на гръмване и това мен не ме кефи. Това е ....

Редактирано от MaXo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за Сашо и аз го чух,но и обартното също..знаеш как е и какви са историите! В краина сметка всеки с вкуса си,но наистина не трябва колите да се подценяват(не само Хонда),за София сме си виновни ние..ни атмо ни турбо Хонда има която да върви,и е нормално хората да не вярват: око да види,ръка да пипне ! Аиде със здраве :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а нагоре върви но бучи на гръмване

:drunk: то това е хубавото. Ако не ми се дере на умирачка, не ми се струва че върви :devil: Прелюда е посъживен Н22 200 кс . Ама пак не е на 100% че ще е там, просто човека има мерак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а нагоре върви но бучи на гръмване

:drunk: то това е хубавото. Ако не ми се дере на умирачка, не ми се струва че върви :devil: Прелюда е посъживен Н22 200 кс . Ама пак не е на 100% че ще е там, просто човека има мерак.
Тоя Прелюд е за клас Б ... какво ще прави там?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за Сашо и аз го чух,но и обартното също..знаеш как е и какви са историите! В краина сметка всеки с вкуса си,но наистина не трябва колите да се подценяват(не само Хонда),за София сме си виновни ние..ни атмо ни турбо Хонда има която да върви,и е нормално хората да не вярват: око да види,ръка да пипне ! Аиде със здраве :devil:

Какво обратно си чул на това? Какви са историите, че Рибата не може да го повярва ... и Сашо му носи турбо пътищата да ги гледа на Бояна ли? Пунтото сега върви много повече от преди ... аз ти обяснявам защо ... пък, който иска да върва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а нагоре върви но бучи на гръмване

:drunk: то това е хубавото. Ако не ми се дере на умирачка, не ми се струва че върви :devil: Прелюда е посъживен Н22 200 кс . Ама пак не е на 100% че ще е там, просто човека има мерак.
Тоя Прелюд е за клас Б ... какво ще прави там?
защо какво ще прави ??? Ще си кара човека ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а нагоре върви но бучи на гръмване

:devil: то това е хубавото. Ако не ми се дере на умирачка, не ми се струва че върви :drunk: Прелюда е посъживен Н22 200 кс . Ама пак не е на 100% че ще е там, просто човека има мерак.
Тоя Прелюд е за клас Б ... какво ще прави там?
защо какво ще прави ??? Ще си кара човека ....
То трябва и туристи да има :sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой никъде не е написал че като си там трябва непременно да си първи!!! Има някой които го правят за собственно удоволствие а не за хорския кеф.На мен лично не ми пука изобщо какво мисли този до мен (зад мен) като му подавам бинокъла, важното е собственното удоволствие.пп. За въпросното събитие няма да мога да присъствам с личния превоз,но дай боже успея да дойда с някой друг.Ще е интересно да се види на какво ниво е българския драг рейсинг.Карайте разумно и без проишествия.Колкото до настилката на Бояна , това ли е най-добрата в София?Колкото до на Жорката и Иван колите, че има по бързи хонди от тях има, но добре пипнати а техните са си добре настроени.А наскоро установих че и моята вървяла, но не като я карам аз :drunk: Жорката може да каже :devil:Стига сте се впрягали кой колко кг е и колко газови има (ами ще има как няма да има.И аз като дам газ и си погледна моментния разход да ми клони към безкрайност и аз ще си сложа ).Карайте си кой каквото има и не плюйте останалите.Всеки кара според възможностите си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Лей се слово Тъпанчево" /някой ако го е слушал това ще ме разбере какво имам в предвид/Та кво стана с атмосферната бърза Хонда, заради която беше пусната темата или не се осетихте, че вече заглавието трябва да е 330-ката или ХондатаНека само вметна моето скромно мнение /не професионално/ - Хондата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МаХо искам да те питам вие с Рибата да не сте роднини нещо или .... :devil: И тия гонки дето ги правите с Господара на колко метра са,че ако са на 400м. силно ме съмнява да си отпред без да си пипал нищо по Бмв-то.И ако толкова ги биеш тия Б18-ки мога да ти намера 1-2-Црх-чета от Враца да те понатупат добре... :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...