Jump to content
sakyt4o

проблем святка ми лампата на компютъра при студена кола

Recommended Posts

значи преди дни започна да прави следния проблем сутрен я паля да отивам на работа и трагва си нормално и след 500 метра светка компютъра и колата започва да се давиаз давам газ тя се дави и неиска да варви давам полудъединител и я изрязвам като пусакм саединителя да дигне обороти и варви и се оправяходих в формулата в пловдив и там ми казаха че проблема е от това че гори маслоневярвам от това че ми гори масло да прави тези проблемидоличам 1 литар на 7 000 кмне вярвам да е от товакажете ми каде в пловдив ще ми направят свястна диагностика благодаря на всички съфорумци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж колко пъти светка и виж в "Полезни.." в раздела Технически въпроси, Грешки ЕКУ. Така сам можеш да си направиш диагностика :cool:Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не дава номер на грешка просто си свети и като изгася колата и я запаля на ново спира да свети до следващият ден или по следващият

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

потърси с търсачката как се чистят и разкриват грешки. ко чакаш, да ти покаже на арматурното табло грешка 5 или 7 да речем. туй няма да стане. окъси си буксата и виж колко пъти мига и....... сеарч :cool: , че много лесно става така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обясни ми ако може с леки подробности как да го направя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...