Jump to content
Guest honda bassmbass

моята кукличка - ТРИ в ЕДНО !

Recommended Posts

Guest honda bassmbass

Колега , първо си купи чисто нова кола , почни да я тунингуваш и постигни тези резултати като Акорд-а и тогава се прай на велик ;) И колко пари мислиш , че са вложени в Акорда ???  ;) 

Аман , мама му стара  :cool:  Или много разбиращи или нищо не разбиращи

<{POST_SNAPBACK}>

АРЕ ВЕ ГАЗАРИ ПОКАЖЕТЕ НЕЩТО ВАШЕ КО МИ ПОКАЗВАТЕ КОЛИТЕ НА ХОРАТА,И МИ СЕ ПРАВИТЕ НА ГОЛЯМАТА РАБОТА.КОГАТО МИ ПИШЕ КОЛЕГАТА С АКОРДА ЩЕ ПРИКАЗВАМЕ. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Тихо, не викай :cool: Ние сме ценители, не газари :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda bassmbass

Тихо, не викай :cool: Ние сме ценители, не газари :D

<{POST_SNAPBACK}>

като се регистрирах и аз така мислех но някой от вас май неса.ще ми сравнява кола за 40000 с кола за 5000,е кажи ми как да стане.и ако бяхте ценители щяхте да го оцените а не да ми се правите на големите разбиратели,някои от вас го оцениха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Колега Гъзари във тоя форум не виреят и няма такива тука.Има си тунинг форум и там се изявяват гъзарите.Изявления от типа "Ако някой ми изкара" и "Дайте да си мерим пишките" не му допадат на форума,ние наще отдавна сме си ги премерили.Чети,пиши запознай се с хората от форума и ако си направил нещо ценно останалите ще те забележат.Не е нужно да парадираш с подвижната си лудница още от първия си пост.Например аз: не ми е ужасно силна музиката заложил съм на качеството и без да парадирам съм напъхал 2000лв.за муз.устройства в колата си.И до момента на никого не съм споделял това.И знаеш ли защо,защото съм го направил за себе си и за собствен кеф а не за околните.Основното което ни обединява в тоя форум е автомобилите с марка Хонда а не това кой как се чуди да накара комшиите си да стрелят по него понеже си е надул ВЕФ-а,или че не си носи редовно магнитната шапка дето му събира сучмите в главата.Един от девизите на форума е "Всеки има право на лош вкус"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Колега Гъзари във тоя форум не виреят и няма такива тука.Има си тунинг форум и там се изявяват гъзарите.

Изявления от типа "Ако някой ми изкара" и "Дайте да си мерим пишките" не му допадат на форума,ние наще отдавна сме си ги премерили.

 

Чети,пиши запознай се с хората от форума и ако си направил нещо ценно останалите ще те забележат.Не е нужно да парадираш с подвижната си лудница още от първия си пост.

Например аз: не ми е ужасно силна музиката заложил съм на качеството и без да парадирам съм напъхал 2000лв.за муз.устройства в колата си.И до момента на никого не съм споделял това.

И знаеш ли защо,защото съм го направил за себе си и за собствен кеф а не за околните.

 

Основното което ни обединява в тоя форум е автомобилите с марка Хонда а не това кой как се чуди да накара комшиите си да стрелят по него понеже си е надул ВЕФ-а,или че не си носи редовно магнитната шапка дето му събира сучмите в главата.

 

Един от девизите на форума е "Всеки има право на лош вкус"

<{POST_SNAPBACK}>

Тони, направо ме разби с този пост! ;) Опитах се да му го кажа на колегата това същото нещо с думи прости, ама той явно не схвана. И все пак дано ското порастне... Изглежда като да има хляб в него :cool:;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mafiaboyzclan

момчета много ми е далече да дойда на някой среща за да чуете за какво става на въпрос.ще хване някаде около 138-139дв.а акорда какво само фаца дето има и като се има в предвид колко пари са вкарани нищо не свири.бях в божурище и го чух.

<{POST_SNAPBACK}>

абе то само като го видиш какви ги пише ти става ясно че не треа да му се говори интелигентно! пича явно не знае че 140 db е прага на болка и човек не може да не оглушее при такава сила на звука... :D

...иначе е отворко :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sasa

Абре мом4ета каде мога да го видя тоя акорд и да го 4уя мисля 4е мога да се класирам при него .Просто ми е интересно да го 4уя при мене нее толкова красиво но за сила и ка4ество мойе да се пробваме :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Колега , първо си купи чисто нова кола , почни да я тунингуваш и постигни тези резултати като Акорд-а и тогава се прай на велик ;) И колко пари мислиш , че са вложени в Акорда ???  :cool: 

Аман , мама му стара  ;)  Или много разбиращи или нищо не разбиращи

<{POST_SNAPBACK}>

АРЕ ВЕ ГАЗАРИ ПОКАЖЕТЕ НЕЩТО ВАШЕ КО МИ ПОКАЗВАТЕ КОЛИТЕ НА ХОРАТА,И МИ СЕ ПРАВИТЕ НА ГОЛЯМАТА РАБОТА.КОГАТО МИ ПИШЕ КОЛЕГАТА С АКОРДА ЩЕ ПРИКАЗВАМЕ. :D

<{POST_SNAPBACK}>

Нали си казал в началото на темата

моята ХОНДА е много красива но мотора е 1.3

, е вече те бия по-гъзария :D Моята е 1.5 , а другата 1.3 и вървъът мноооо поече от твоята ( особено с тея тежести отзад ;) ) Ама я кажи кофти ли ти стааа като някой с голф 2-ка ДжиТиАй те насере на правата ;);) а на дълъг път ;);)

Само ще ти кажа , уважавай другите , за да уважават и тебе , както си я почнал във форума се подреждаш към повечето пичове дето са минали и са заминали от тоя форум и от клуба , тях много бързо ги забравяме ;) или си ги спомняме смееейки се ;) Ако си ентусияст и те кефат ХОНДИТЕ ще намерим общи теми ;) Има и музикални маняци в този форум , но както ти каза Хронос не се хвалат ;) Аз познавам момчето с Акорда и за да разбера , че е взел 3-то място в Гърция разбрах от други , но не във форумите ;) Същото се отнася и за първото му място на Надсвирването миналата година в София ;)

Ако си пич ще помислиш малко преди да напишеш следващото си мнение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather
Отговорено (Редактирано)

дааа започна да ми прилича на tunig.bg :cool: заформя се голяма простотия. който иска да покаже каква музика има в колата може да го направи в зала фестивална мецец Април.2006г.относно въпросните 140db това са смехории при такава сила на звука най много да оглушееш или да получиш удар или в краен вариант да ти се разпадне колата . музика която се смята за добра е точно Акорда на Иван . това е оценено от комисия от експерти на EMMA ако ти говори нещо това.а ти като си велик отиди на състезанието и се докажи . :D и тогава ако найстина се докажеш се фукай иначе всичко това ми прилича на ЛОШ ВКУС. и не е важно колко е силна музиката а колко е качествена. ;)

Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Колега , първо си купи чисто нова кола , почни да я тунингуваш и постигни тези резултати като Акорд-а и тогава се прай на велик :D И колко пари мислиш , че са вложени в Акорда ???  :D 

Аман , мама му стара  :huh:  Или много разбиращи или нищо не разбиращи

<{POST_SNAPBACK}>

АРЕ ВЕ ГАЗАРИ ПОКАЖЕТЕ НЕЩТО ВАШЕ КО МИ ПОКАЗВАТЕ КОЛИТЕ НА ХОРАТА,И МИ СЕ ПРАВИТЕ НА ГОЛЯМАТА РАБОТА.КОГАТО МИ ПИШЕ КОЛЕГАТА С АКОРДА ЩЕ ПРИКАЗВАМЕ. :P

<{POST_SNAPBACK}>

Човек, колата е хубава - съклубарите ти го казаха. Какво повече искаш?

Да ме извиняваш, ама ако очакваш да те обявим за бог на Хонда и да ти се кланяме, леко си сбъркал сектата ...

 

Влез в някой хамерикански сайт да видиш музики, джанти, тунинг и т.н. и не се ядосвай много, че има и по-добри Хонди от твойта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda bassmbass

аре момчета да прекратим темата голям спор завормих.да приказваме за нещо друго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Ей ще стане Хондажия от тебе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Ей ще стане Хондажия от тебе.

<{POST_SNAPBACK}>

сто процента .мераклия е и тиртиплия.добре дошъл в клуба :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

аре момчета да прекратим темата голям спор завормих.да приказваме за нещо друго.

<{POST_SNAPBACK}>

:D евала :hondarulez: лошо беше тръгнал ;) но се осъзна на време :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

Момчета не му се сърдете! Аз не съм се хвалил и отначало мислех че е като в повечето форуми и тук!По-добре и че си мълчах , после когато започнах да попитвам това онова за мойта Хонда и всички ми подадоха ръка ( с инфо)-осъзнах че този форум е далеч по-ралзичен от всички останали:PТа във връзка с това което споделям и пича ше влезе в час и ще се ссмее като се сети за първият си пост. Аз го отнесох само че не пишех на кирилица;)!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...