Jump to content
jamo

Инфо за черен сивик купе 5 ген

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Някой знае ли нещо за тази кола? Колата стои на автосалона до Екото срещу Младежкия хълм. Нека който има някакви впечатления за колата да ми сподели. Също така и някой ако има телефона на собственика, евентуално да се разговаря директно с него, защото от автосалона най-много да ме набият при подобна молба ;)http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details

Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е на собственика на салонавчера идва да си купува от мен разни дреболиине е лоша,но не е 125 кс,аед15в7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да не е малкия в-тек ,ама е оборудвана със спирачни дискове "БРЕНДО" :(:D;):P :P :blink: Иначе изглежда читава бройка! Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много често я засичам тази кола, лично мнение - външният и вид не е добър. има големи луфтове по предницата, между калници, капак.. бронята е страшно напукана и издрана цялата, луфтове под фаровете итн, поне аз смятам, че е удряна отпред. цялостно боята и също е с доста забележки. само това мога да кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много често я засичам тази кола, лично мнение - външният и вид не е добър. има големи луфтове по предницата, между калници, капак.. бронята е страшно напукана и издрана цялата, луфтове под фаровете итн, поне аз смятам, че е удряна отпред. цялостно боята и също е с доста забележки. само това мога да кажа.

А на снимките изглежда лачена, освен забележката на тавана

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията :devil: Утре ще идем да я огледаме подробно :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На уплатнението на прозореца също има голямо разстояние на свръзката,да не би да влиза вода

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мое мнение: не съм останал с добри впечатления от този автосалон. Дори когато и аз си кyпyвах кола, пак нещо ме отблъсна от този салон. За колата нищо не мога да кажа. Успех ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Bai_Georgi колко ужасно прав си ;):D:P Развръзката:Колата има много външни забележки, направо си е за пребоядисване според мен. Уплътненията на предните прозорци и предното стъкло са в укаяно състояние. Има един тампон за смяна. Водния радиатор също е за смяна. Също така не е 125 коня ;) А предните дискове "БРЕНДО" ми приличат на най-обикновени малки дискчета :D Въпреки това я закарахме в сервиз защото приятеля ми беше на мнение, че ако всичко друго е наред ще я вземе. След като се оказа, че има тампон и радиатор за смяна попитахме каква ще е цената ако си свали и 17-ките джанти и музиката. При положение че радиатора и тампона струват около 200 лева и маха 17-ките джанти и музиката цената от 4300 щяла да стане 4000 и то ако я платим веднага иначе вчера му предложили 4200 ама не я дал ;):P;) Вместо да поговори нормално взе да се зъби и да цирика вади парите или си тръгвам и взе демонстративно да си затваря предния капак и разни подобни грозни прояви и изказвания, все едно сме му длъжни за нещо... Лично за мен нито колата си струва, нито си заслужава да се разправя човек с подобни продавачи. Бях много позитивно настроен заради факта, че колата е с лепенка на клуба, УВИ !!!Поздрави на всички, нищо лично към продавача, просто факти ;)Пропуснах да спомена, че маслото уж беше 5/40, прясно сменено , обаче вдигам щеката и си седи по нея толкоз гъстичко, че или имаше някаква добавка или маслото беше 15/40. Моята е с 10/40 и дори да не съм я карал 1 седмица вдигам щеката и маслото се събира на долния край на щеката, а това си седеше като гресчица :ppp

Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя че и това уплатнение на предни джам да седи така , значи е сменяно стъклото и после никога неможе да прилепне като е оригиналното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абсолютно,не си заслужава тази кола,вчера с един приятел ходихме да я гледаме,че си търси купе и той и извода е,че не става тази кола,иначе на снимките изглежда много мазна ;)

Редактирано от Emeca

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен и на снимките не ме кефи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно,не си заслужава тази кола,вчера с един приятел ходихме да я гледаме,че си търси купе и той и извода е,че не става тази кола,иначе на снимките изглежда много мазна ;)

Сигурно вие сте му давали 4200 лв и не ви я е дал :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купета във форума бол, последното за което се сещам сега, е пуснато от колегата Slavkov_1984 изглежда ми доста добре, пък и е нов внос. Вярно 1.5 е, ама и цената му е доста по-добра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази кола се обаждах и аз преди 3 месеца и да ви кажа продавача е много мазна филия с осезателно селско присъсвие :sick1: ,само то тел.разговор се разбра че ще си загубя времето да я гледам,виждам че и колегите са това мнение. по мое време колата беше 1,5 106коня и беше с чисто нови зимни гуми-за4000 я даваше барабар с музиката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я са замислете 20годишна кола 4000лв .. копуваш кола НЕ ДЖАНТИ МУЗИКА ГУМИ ... тез работи може да си ги прибира в човала и да си заминава с тях едно пребоядисване на металик 1000лв струва на обикновен цвят нз колко е ама пак не е малко.. мани беги от такива продавачи.. тя кочинката едвам се дъжи да стоят затворени вратите той и иска пари като на здрава 6ца..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааааааааа,за жалост в повечето случаи става така!На снимката е супер и като я видиш от близо. . .УЖАССССССС!!! Пък и цената . . .УЖАССССССССС!!!Пък и продавача. . .УЖАСССССССС!!!Направило ми е впечатление че колата ако е регистрирана почти винаги е с много дефекти и не си заслужава парите които ии искат! Рядко кола карана от някои некадърник,които са доста в последно време е читава и си заслужава да се прави някакъв пазарлък!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...