Jump to content
No Limit Performance

Секция или просто важна тема в помощ на всички нас!

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Само се говори, но нека да се направи нещо по въпроса.Във всички останали форума има теми с коректни продавачи/купувачи и некоректни такива.Хубаво е да го има и тук, след като модераторите в лицето на форума не носят отговорност какво става и кой кой е нае*ал без да му мисли, дайте възможност на потребителите сами да се самопредпазват.На никой нищо няма да коства. 2 темички стоящи над важните във всеки подфорум.Единствено ще бъде в помощ на потребителите.Поздрави,Ачо.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

С екипа сме го измислили да е раздел за отзиви и не само от търговците които си плащате и имате важни теми а за всички потребители. Защото за съжаление не са рядкост темите в които някой потрбител реве от друг. А тези неща трябва да са синтезирани и да са на куп.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен ще стане поредната бъркотия и ще се заключи.Ако някой пише тук срещу някой ,най-добре да се замисли дали той е бил коректен винъги,защото ще почнат големите плюнки,абе като се замисля всеки ще си изплаче мъката давам и 4дни на темата не повече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен това ми е беше мисълта.Не ние , които сме платили за обяви, а хората, който пазарят от нас и пазарят един от друг да оставят коментарите си или така наречения feedback по хамерикански.За да си прави всеки сметката дали е размуно да се опитва да търгува с даденото лице.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Може да бъдем обвинени отново в полицейщина и комунизъм, но в този раздел ще бъдат допускани само и единствено обратната връзки и право на отоговор. Без "адвокатсване" и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен ще стане поредната бъркотия и ще се заключи.Ако някой пише тук срещу някой ,най-добре да се замисли дали той е бил коректен винъги,защото ще почнат големите плюнки,абе като се замисля всеки ще си изплаче мъката давам и 4дни на темата не повече :)

Има си модераториски екип, а и не бъди толкова негативно настроен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този модераторски екип ,никога не е бил безпристрастен.както казах за да искаме правила те трябва да са за всички,и за да кажем нещо най добре да се замислим първо дали ние несме нещо в разрез на правилата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно подкрепям!Браво за инициативата на модераторите, както винаги те си действат, просто не го тръбят на ляво и на дясно.Аз даже вече съм замислил от около месец каква тема искам да има там:Тема, в която да се пишат закупени части, на каква стойност, състояние и т.н. Така ще се създаде по-отворен тип взаимоотношения. Няма да се пишат критики от сорта на "тоя оня ми продаде много скъпо тая част, ама аз я взех" ами да се пише "Калник за Сивик 94г. - 50лв. - без кит, с леки драскотини" и това е. Така всеки като пусне каква част и на каква стойност я е закупил, ще има може да се приравнят горе-долу цените на всички части, а не да се спекулира с цените. Естествено, че изобщо не искам всички да се диктуват от тази тема, но ще се знае горе-долу колко върви дадена част. Така ще е по-добре за потребителите, както и за хората, които искат да си разпродадат части от мазето, защото няма да има нужда от завишаване на цената и непродаването на съответната част. Целта на темата е не да се гледа в паницата на продавачите /защото НЕ трябва да има вписан източника на закупуване/, а да се съставят някакви нива на цените, около които ще е хубаво да се гравитира. Принципно както се разбра, сега има проблем с форума и не могат да се слагат плъгини /допълнения към базисния код на форума/, но ако това с оправи има такава опция за добавяне на една графа под всеки аватар с "Търговски рейтинг на потребителя". Така с един поглед се вижда от кого е добре да се пазарува. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Последното ти предложение шефе и то ще стане факт. А за цените раздела който преди беше озаглавен "Сервизи и магазини" сега е: "Сервизи магазини и цени" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че рейтингова система също ще е добре да се измисли :D защото на дали всеки ще се хване да чете очертаващите се теми с по 200+ мнения :D Рейтинговата система за теми на мен много ми помага , не че в теми с малко звездички не влизам - това си зависи от заглавието и какво те вълнува :D но теми , които не ме интересуват и вида , че са с 5 звездички влизам профилактично да вида за кво иде реч :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...