Jump to content
Preludeman

Накладки и спирачни дискове

Recommended Posts

Здравейте, днес ми предложиха спирачни дискове MOUNTAIN за 160 лв. и накладки ITN за 58 лв. Някой знае ли нещо за тези марки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качих същите накладки...джантите са ми чисти...свирят.. не ми харесват....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес ми предложиха спирачни дискове MOUNTAIN за 160 лв. и накладки ITN за 58 лв. Някой знае ли нещо за тези марки?

Такива ITN (дано само не се лъжа за съкращението) щях да си купя и като ги отворих самите накладки бяха FBL, произведени за ITN. Според мненията в нета са добри (FBL). Проблема беше че ми бяха дали такива за 282 мм дискове и ги върнах и ги смених за Акебоно. Един личен съвет. При мен се наложи спешна смяна на накладки. Ако ти можеш да чакаш си поръчай направо оригинални от САЩ - разликата в цената ще е малка предполагам. Комплекта накладки оригинал мисля че бяха между $40 и $50. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че не мога да чакам. От известно време при натискане на спирачката воланът започва да се тресе. Сега ще сменям дискове и накладки, след като стругарят не помогна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз след 1-2 седмици ще си поръчвам от ebay.co.uk дискове 262мм и накладки комплект на Минтекс - 42 паунда + доставка към 17-18 паунда = макс. 140 лв. за всичко. Същото за Прелюд го има за 36 паунда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм доволен от Bendix от kanex (не получавам облаги от таз реклама)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз след 1-2 седмици ще си поръчвам от ebay.co.uk дискове 262мм и накладки комплект на Минтекс - 42 паунда + доставка към 17-18 паунда = макс. 140 лв. за всичко. Същото за Прелюд го има за 36 паунда

Колега, как ги поръчваш от ebay.co.uk, че и аз съм си харесал някои неща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, специално за дисковете продавача имаше доставка до БГ за 25 или 30 паунда. Обаче, най-добре ги поръчваш през фирма ГИВ Транспорт (givetransport.com) или някоя подобна. За ГИВ съм си поръчвал книги и цената беше 1 паунд на кило. Те, дисковете мисля, че са към 8-9 кила, та сметката е 9 паунда доставка до адрес в Англия + 8-9 паунда до БГ. Само да поясня, че трябва ти да си ги поръчаш на техен адрес в Англия, щото ако ги оставиш те да ти поръчват искат и някаква комисионна 10% от цената

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно мерси много мисля, че го разбрах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм доволен от Bendix от kanex (не получавам облаги от таз реклама)

колега освен Bendix някоя друга добра марка изпитана знаеш ли на по -сносна цена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз след 1-2 седмици ще си поръчвам от ebay.co.uk дискове 262мм и накладки комплект на Минтекс - 42 паунда + доставка към 17-18 паунда = макс. 140 лв. за всичко. Същото за Прелюд го има за 36 паунда

...аз дадох 50 кинта само за накладки Минтекс преди 2 години и май се оказаха качественни отначало малко просвирваха,но после всичко се оправи спират отлично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За градски условия търси Simmer или Trusting ,ако си падаш по непрестанното ползване на спирачката като мене,само Ferrodo! P.P. Работя във магазин за авточасти и това го знам от отзиви на клиенти! :devil:

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм доволен от Bendix от kanex (не получавам облаги от таз реклама)

колега освен Bendix някоя друга добра марка изпитана знаеш ли на по -сносна цена
аз си сложих икебоно и съм много доволен феродото е меко накладките са японски цената е оптималния вариант цена качество 38 лв с отстъпката не свирят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам някой ,който се е сблъсквал с моя проблем за съвет! Опирам до смяна на карета и спирачни дискове +накладки,някой може ли да ме посъветва какви спирачни дискове (много отънели,но оригинални-с тях я купих като нова) и накладки да си взема??? Мисля че TRW Лукас накладки + дискове Brembo са добра комбинация,но все пак е добре да се посъветвам.Благодаря предварително,колата е Хонда англичанка,мисля ,че се води 6-та генерация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам някой ,който се е сблъсквал с моя проблем за съвет! Опирам до смяна на карета и спирачни дискове +накладки,някой може ли да ме посъветва какви спирачни дискове (много отънели,но оригинални-с тях я купих като нова) и накладки да си взема??? Мисля че TRW Лукас накладки + дискове Brembo са добра комбинация,но все пак е добре да се посъветвам.Благодаря предварително,колата е Хонда англичанка,мисля ,че се води 6-та генерация.

много добре си се ориентирал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...