Jump to content
Preludeman

Шибедах - тресе се при отваряне

Recommended Posts

Здравейте, при отваряне шибедахът ми се тресе и тропа. При затваряне проблемът го няма...само дето се затваря накрая с едно мощно тропване. Имате ли представа дали не мога да го гресирам и къде точно, за да спре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега много внимавай защото при мен така тропаше и накрая като го отворих 1път ми издра тавана отгоре.... и сега трябва да го повдигам леко че да не задира... иначе мисля че трябва да се слага грес по релсите където върви..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя пък тропа само при затваряне :D Явно това е често срещан проблем :D Утре ще пробвам с грес и ще пиша :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя го има неравномерното движение при затваряне на сивик 5 ген но предполагам механизмите са близки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сложим и още един :) Не се отваря мазно, а и тропа по дупките, когато е отворен... иначе е няма такъв кеф..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и моя тропа по дупките ;) Мазах с грес ама нестава. Прекалено плътно минава по релсите и избутва греста ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес отворих с притискане надолу и се отвори много добре. Мисля си, че е въпрос на затягане, за да прилепне плътно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почиствате старата смазка с клечки за уши, слагате нова и шибедаха е като нов. Изпробвано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и на мен го правеше това намерих някво масло с неизвестен произход капнах 2-3 капки на релсите и заспа сега вурви люка като на лагери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...