Jump to content
EK4

Бъдещ собственик на Honda

Recommended Posts

Здравеите на всички колеги.Смятам след не-много време да стана горд собственик на Хонда и съм се насочил към Сивик Vti 1.6 EK4. Интересува ме какво е вашето мнение за този модел, в смисъл дали е добра кола или неси струва.Ще ви бъда благодарен да споделите вашето опитно мнение мерси предварително. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си струва... ся с тоя бензин, не можеш да я изхраниш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) ?????? Аз и разглеждах характеристиките по различни саитове и изобщо нея дават да гори много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е много хубава, разполага със достатъчно мощност за изключително приятно каране. Създава спортно и ангажиращо усещане при каране на/в по-високи обороти. Има си всички нужни екстри и е на малко над 10 години със сравнително модерен дизайн и интериорно оформление и материали. Последно време гледам, че тук в БГ се предлагат бройки на невероятни цени от по 5-6 хил лв, каквито цени дори и в чуждите сайтове за коли няма, така че гледай внимателно!Ако обаче си решил да е именно тази колата единствено заради мощността на мотора и гонките, по-добре мини 1 или 2 поколения по-назад, т.е. 5ген.-ВТИ или 4ген.-ВТ защото са по-леки и съответно с по добри показатели. Като при 5ген повечето от екстрите са налични. Просто тенденцията е всяко следващо поколение да е "по-дебело".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тя не гори много... ама неприятното е като и научиш високите обороти.. няма да ти се слиза под 5к оборота :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си харесъл този Сивик ЕК4 и ако не си взема такава няма да е друга.Забелязох обаче че тук в БГ няма много такива коли и собствиници на такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми, вчера във форума се продаде една сива ЕК4-ка за 5900 лв. ;) Оглеждай се! На Горубляне мисля, че все още се продава една лилава без забележки (според мнението на колеги, които са ходили на оглед) за 6 хилки! Ако искаш спортна кола с агресивна визия, приличен разход и богато серийно оборудване, това е твоят автомобил! :P Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми, вчера във форума се продаде една сива ЕК4-ка за 5900 лв. :) Оглеждай се! На Горубляне мисля, че все още се продава една лилава без забележки (според мнението на колеги, които са ходили на оглед) за 6 хилки! Ако искаш спортна кола с агресивна визия, приличен разход и богато серийно оборудване, това е твоят автомобил! ;) Успех!

Мерси аз тази Хонда ме вкара в играта но я продадоха скоро можи да намеря нещо яко и ще пиша :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро и аз ще купувам Хондичка и ще стана част от вас :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...