Jump to content
KoziRock

Двигател Si Vtec H22a 200 Ps - Прелюд

Recommended Posts

Ако може някой да ме ориентира от къде да намеря такъв двигател и дали ще е възможно да го сменя със сегашния 2.0i F20A4 133 PS и ако не дали има някой с такъв Прелюд 4 ген с този мотор която се продава . :lol: Май е това .И ако съм сбъркал нещо моля поправете ме :lol: ( ... и май малко обърках мястото на темата за което се извинявам )

Редактирано от KoziRock

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суапа, не само е възможен, ами е болт он, Н22 влиза в коша, като у дома си, той коша на прелюда за този двигател е правен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суапа, не само е възможен, ами е болт он, Н22 влиза в коша, като у дома си, той коша на прелюда за този двигател е правен!

С други думи не се нуждае от кой знае какви преправки или изобщо не е нужно да се преправя :? ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и аз така си мислех ама майсторите като идеш при тях и ти викат тва не е проста работа.1месец ми стоя колата в сервиза.Само ти препоръчвам добре да си уговориш нещата.Всичко с гаранции и срокове да не се чустваш преебан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата е за един ден !!! ,че и по-малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и аз така си мислех ама майсторите като идеш при тях и ти викат тва не е проста работа.1месец ми стоя колата в сервиза.Само ти препоръчвам добре да си уговориш нещата.Всичко с гаранции и срокове да не се чустваш преебан.

Значи едно приятелче наблъска в Е30-ка от 1.8 - 3.5 и ако не ме лъже паметта за по малко от седмица стана далаверата и та там където си го смени е при един познат където брат му се занимава с това в четвъртък предполагам ще говорим за да видя за какво става въпрос и ако всичко си е точно живот и здраве в събота ще отскоча до Ямбол (разбирасе ако Founder e свободен) да го взема тоя мотор от форума Founder където го предлага Н22А 200 HР (естествено ако е здрав и има още живот в него )Имам и още един въпрос трябва ли да се усилва коша че тоя моя Прелюд е 2.0i 133 НР да не вземе да се получи някойя шлякана история да се преебе нещо купето все пак тоя мотор е по-голям и по-мощен да не го гледам как тръгва пред мене :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не се усилва,купето е същото.Само малко окабеляване трябва за ВТЕК-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех с проектчето...после постни снимки :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...