Jump to content
asentchernaev

Продавам читав сивик 1,4клима 97г

Recommended Posts

1,4i134 000 км - реални, БЕЗ УДАРИработещ климатиксервизна книжка, други документи които показват кога съм я купилдокумент за работещ катализатор издаден от СБА, с който данакът е 31лв за годинавнесена мин година, пробег в БГ 5000 км, преди толкова и е напълно обслужена, колата е перфектназимата седя в гараж карана само мин ляторазход 8 градско,техническа изправност 100%, двигателчето е в много добра кондициязабележки без да пропускам нищо - боята леко се е сменила от слънцето за тези години, което е проблем на всички червени хондета тези години - но няма никъде гнило (понеже липсват и удари), гланцът е добър и колата има вид, задната броня има две липсващи щипки не знам защо възможно е леко да е била натисната въпреки че не личи, гумите са летни на 40% не съм ги сменял, за лятото биватколата им гражданска за 6 месеца напред- ще съдействам да се направи добавък за да се ползваКасетофон падащ панел PioneerОбявата със снимкиЦена за форума - 4300И допълнително към колата ще подаря ако има желаещ клиент и една газова уредба която не е била монтирана на тази кола - комплектът съдържа бутилка 22 л (мъничка) и се събира в единия край надлъжно, БРЦ изпарител който най-вероятно трябва да се обслужи понеже не е каран поне 2 години и уплътненията са се разсъхнали, клапана, емулатор за ламбда сондата, дори и медната тръба съм навил и запазил ( въпреки че уж не се слага повторно това май не е точно така). Уредбата беше монтирана и работеше на друг сивик 1.4 англичанка, който карах преди. Има да се добавят едни още най-много 120 лв за да се монтира на колата и да се облсужи изпарителя. Аз съм противник на газта а и тази кола е много икономична, но пък има хора за които това не е така и държат на газова уредба, затова го предлагам като допълнителен бонус.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UP!

 

Обновяване 09.05.2010 {

Промоцията с газовата отпада но колата все още не е продадена. Един колега от форума тази седмица може би ще я вземе, да му пожелаем късмет с една читава HONDA състояние, в каквото едва ли има много други на пазара!

}

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...