Jump to content

Recommended Posts

Значи забелязах че като изключа от скорост при спускане с висока скорост по наклон,оборотите ми падат от 900 надолу до положение което вече мотора почва да гасне и лампата за акумулатора започва да премига,и в последствие ако не дам газ гасне..това го прави загряла на свободна! Възможно ли е да е от газовата,защото е доста скопена!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стъпковото моторче пробвай да го изчистиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никви стъпкови мотори недей барай. и мойта гасне колега на свободна с по голяма скорост на свободна.свали си първата част на въздуховода ,тази преди филтърната кутия.газаджиите ми го свалиха и спря да гасне.незнам що се получава,но явно не е само при мен.

Редактирано от W-POWERRRRR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега махнали са ти го защото влиза голям насрещен поток въздух и сместа обеднява и затова ти гасне колата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я взех без този въздоховод и пак гаснеше при по висока скорост, явно въздуха си е намерил път и до тръбата, но проблема почти е сигурно че е в многото въздух който влиза

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никви стъпкови мотори недей барай. и мойта гасне колега на свободна с по голяма скорост на свободна.свали си първата част на въздуховода ,тази преди филтърната кутия.газаджиите ми го свалиха и спря да гасне.незнам що се получава,но явно не е само при мен.

Утре ще пробвам,мисля ако сложа едно спортно филтърче няма ли да се реши проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай,ако не както ти писах.иска малко занимавка,ако пак не става отвии съвсем мъничко испаритела да обогатиш малко.ака пак не ще иди при газаджиите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моята прави същия номер и то с два различни изпарителя.Всичко е от въздуха.Над 100 км като я пусна няма ядове. падне ли под 100 до 80 оборотите падат.Под 80 пак няма ядове.Явно се получава някъкво завихряне което тика много въздух в филтъра.Другото което останових е че като се задръсти филтъра и спира да гасне но спира и да върви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...