Jump to content
kraichev

Помогнете на един нов шофьор на хонда

Recommended Posts

значи намерих казанчето на съединителя пълно е до горе с течност съединителя е доста мекичък помпите изглеждат добре нямат течове единственото което ми остава е да пробвам да обесвъздуша системата моля ви обяснете ми как става това малко по подробно

По принцип казанчето не трябва да е пълно до горе с течност. Има си маркировка MIN и MAX и трябва да има половин пръст течност спрямо дъното. Махни ненужната...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално на казанчето на съединителя, мисля че няма min/max :(И защо да вади течност?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Трябва да има индикация за нивото.А обезвъздушаването при долната помпа има една врътка но треа да сте двама.и като при спирачките-помпаш няколко пъти и задържаш и после през врътката(отвърта се леко докато протече течност).Горе треа да е отворено.п.п.с какво масло си в кутията.щом го прай само на студена?май не е въздух

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази сутрин не бързах и като запалих колата бутнах лоста за първа след 1-2 секунди скороста влезе и потеглих и никакви проблеми маи смяната на маслото в скоростната кутия си оказва влияние пак БЛАГОДАРЯ че се отзовавате толкова бързо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,а проверихте ли дали нямаш криви щанги отдолу?И да не влизат правилно към избирача на ск.кутия.Имам впредвид тези дето са от ск.лост към кутията.Прегледай дали всичко е както трябва и дали са здрави втулките на тези щанги да няма усукване и от там да ти е проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо им няма на щангите гледахме а и няма логика ако има нещо криво да прави проблем само сутрин като е студена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, има :angry: Просто е най-долу на казанчето и вероятно не си го забелязъл. Пък той човека, ако иска да вади течност...те хората са посочили какво количество трябва да има и мисля, че е добре да се спазва.

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...