Jump to content
rEsPeCtiVe

Странно почукване

Recommended Posts

Колеги проблема е следния:Като държа полусъединител на скорост и като го натискам до долу и връщам пак в същото положение се чува едно почукване !!! Имах скъсан долен тампон на двигателя,днес го смених,мислех че от него е почукването,но още го има? Пък на работещ двигател,с отворен капак трудно се чува от къде е,а в купето вътре е по ясно! От какво може да е... :rant:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това същото почукване забелязах тая вечер го има и по някога когато паля :shy: ,някакви идеи?? :drunk::tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някъде ти опира генерацията или някоя предпазна ламарина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам,не съм се сетил да погледна ама маи няма нищо такова,гърнето ми опира отзад в бронята,но немисля от това да е проблема..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от мислене файда няма, слез на канал и гледай а някой да отпуска и натиска съединителя, така, че колата да потегля леко и ще видиш. :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генерацията някъде под шофьора е облечена в едни ламарини от ...странен... метал, аз не можах да определя какъв...при мен се бяха напукали (много финни пукнатини) и притракваха гадничко когато купето изпаднеше в резонанс с двигателя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и при мен го има почукването.Днес ходих при маистори и ми казаха ,че вътрешното каре е тръгнало.В понеделник ще го сменят.При теб какво се оказа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виждам че никой не се интересува от темата,но все пак да кажа,че ми оправиха колата със смяна на вътрешно дясно каре и почукването при тръгване изчезна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,темата е доста стара затова никои не е писал,а моя проблем наистина се оказа от генерацията,опираше ми в един болт,сега всичко е шест :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няколко дни по-късно това почукване се появи пак колега.явно и при мен е от генерацията.проблема е че не знам какво е това ГЕНЕРАЦИЯ? малко ме е срам да питам,но би ли ми обяснил какво е това и как да си го оправя,че ме дразни?благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо срамно да попиташ :angry: Генерацията ти се състои от колекторите които влизат в двигателя(4те тръби пред двигателя) и надолу всички тръби,катализатори,резонантни гърнета и гърнета до края ти е генерацията !!! Отиваш някъде на канал,хвани някои приятел да ти натиска съединителя и гледаи отдолу дали не опира някъде! Ако има нещо нередно то ще се покаже,възможно е някое тампонче което държи гърнето или нещо друго!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...