Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги! Имам следният голям проблем: не мога да си отворя предния капак на Хонда ЦРХ 2ген.!!! Канех се утре да минавам на преглед в КАТ, за регистрация на колата! Но сега това е под въпрос! Капакът не мога да го отворя, защото сам си слагах жилото за предниа капак и май не го сложих както трябва! Мисля, че се е откачило от едната страна!?! Ако някой знае как да го отворя ще му бъда безкрайно благодарен ако сподели!Поздрави! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви предложения?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, няколко възможни вариянта:1.Пробвай да бръкнеш отдолу на колата с някаква твърда тел и да бутнеш механизма.2.Ако е закачено жилото, но не е достатъчно опънато-дръпни ръчката до край, а някой друг да дръпне капака.Тези идеи ми идват. Успех, че никак не е приятно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или (съвсем сериозно) ако намериш некой от ония дето крадат само акумулатори от колите ... тия ги отварят с поглед :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дърпай кабела, колега. Така отварях Ладата на бащата, защото и беше счупена ръчката. Надявам се да проработи и при теб. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми в случая, май жилото се е откачило от механизма за заключване! То се държи на 2 места в механизма и ме съмнява, че се е откачило от 1-то, щото кабела (жилото) не пада, като го дърпам през бронята! Като се оправи времето ще вдигам предницата на крик и ще се пробвам да вляза при ДВГ-то :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

откачи кората и бракни от долу

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си свалиш бронята става най-лесно. Държи се на 4 болта 12" които се намират зад мигачите и 4 види отстрани до гумите и ако е хваната и от доло 2 болта 10". По лесно от това да си го отвориш няма успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как да си сваля мигачите, като не мога да отворя капака?! :rant:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега пробвай да стигнеш от доло ...дано имаш място да бръкнеш :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...