Jump to content
ottok

Разход 10/100 без да и стъпвам ?

Recommended Posts

ще съм благодарен ако някой има представа от какво е това. до скоро не беше така . карам Honda civic 92

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако кажеш какъв е двигателя няма да е зле и разхода градско ли е или извънградско много общ въпрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И градско и извънградско не е нормално без да ии стъпваш да гори толкова! Освен ако не живее в София и хваща големите задръствания и чака по 3-4 светофара преди да премине!Моита D15B7 не може да изгори повече от 8.5 градско ако не я настъпвам постоянно!Даже и на спар гори макс 9!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай тази д15 и ще ти докарам 15 на 100 в пловдив ако искаш и 20 95% от хондите не падат под 10 градско говоря за средно голям град където има светофари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И градско и извънградско не е нормално без да ии стъпваш да гори толкова! Освен ако не живее в София и хваща големите задръствания и чака по 3-4 светофара преди да премине!Моита D15B7 не може да изгори повече от 8.5 градско ако не я настъпвам постоянно!Даже и на спар гори макс 9!!!

:D вярваш ли си? ако искаш да ги разменим за един ден и ще видиш, че под 11 няма да ти падне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за друг раздел ,термостата наред ли е ,ламбда сондата горивен ,вьздушен филтьр сменял ли си скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И градско и извънградско не е нормално без да ии стъпваш да гори толкова! Освен ако не живее в София и хваща големите задръствания и чака по 3-4 светофара преди да премине!Моита D15B7 не може да изгори повече от 8.5 градско ако не я настъпвам постоянно!Даже и на спар гори макс 9!!!

Спрете с теа простотии....дай я и ти гарантирам 15 градско...а и митът че в огромните , невероятните софииски задръствания колата гори яко е факт,акорда ми гори 17-20 газ при нормално каране , лятото пада до 15 ,това за 20 хил.град,оня ден имах работа в Столицата и въртях 70 км градско....резултата беше 12 газ :) :) :) :) , метод на засичане- пълно , каране пак пълнене , на една и съща колонка.Та по темата 10 градско е нормален за теб!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегите на които им е смешно, D15B7 30лв. 95 - малко над 14 литра = 160-170 км. в София, не съм имал сивик които да дава по голм разход от 8,5-9 градско, единствено Акорд ми е давал 12л.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че ако стоиш по 2-3 часа дневно в най-големите задръствания и всяка предавка караш до 6-7к ще даде повече..Колегата пише, че не я настъпва много и от скоро разхода се е увеличил, явно има някакъв проблем..Темата се превръща в спор относно това кой ще постигне по-голям разход, а мнение с предположение за източника на проблема виждам само 1 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам за общтия въпрос. зна4и 1,5 двигател .мисля 4е е моно инжекция .скоро сменях въздушен филтър . живея ж пловдив и когато дойде времез големите задраствания бягам дале4е от тях. До преди месец си4ко си беше нормално .карам си айляк по улиците и ми гореше по 7-8/100 . а сега слагам за 20 лева 9,40лбенз и на 96-97 километър закъсвам . даже смело мога да твърда 4е когато и стъпвах преди не мигореше и 10/100 . в последствие видях 4е темата е за друг раздел за което се извинявам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензина се вдигна много бързо с 20 ст, затова сега с 20 лв минаваш по малко от преди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато караш на много ниски обороти може да ти гори повече карай на 2500-3000

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...