Jump to content
ReMeR

много загрява

Recommended Posts

колеги имам и аз един проблем взех един рекс 1 ген кипва водата за супер кратко време.Видях мрасотии свалих днес радиатор всички маркучи и термустат наистина беше пълна направо с кал исчистех я залепих разшерителният съд но като я сглобих разлика нямаше и от налягането пукна пак разшерителният суд и теква.Мислех термустата нещо не отваря махнах го не се промени нищо за същото време пак кипва сега кат я прочистех пак за кратко кипва работата е за километар и половина 2 и почва да балбука помогнете моля !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гарнитура на главата :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря не само ти мислисш така явно тва ще е тя е евтина мисля ,че около 15-20 лева но сам с двигател на сивик 3 ген г т . Тя ще е различна с тази на црх-овият двигател а не му знам на този точните данни питаха ме година точна но не ги знам неможах и да намеря номерът му

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж по номера на двигателя. не знам колко кинта е на 3 ген и в часност на твоя мотор, но на мойта е 70 лв :cool:и да, гарнитурата ти е заминала със сигурност :cool: шлаифай и главата, че ако си я прегрял, сигуро се е окривила.

Редактирано от pitbuls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами тя ако е изкревена дали няма да я е счупело или нещо да не ваеви както трявва или шум нещо щото си работи супер нормално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ти да не мсилиш, че се криви като тия дългите балони на панаирите. закарай я на шлайф и си питай после шапката. и да е крива, няма да ти промени нито шума, нито ще ти счупи нещо. просто духа гарнитурата.

Редактирано от pitbuls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за информацията ще я закарам и ще пиша какжо става

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Градски,внимавай каква гарнитура ще взимаш,че да не сложиш някое менте и целия ремонт да отиде по дяволите.Гарнитурата ако не ме лъже паметта ,че имах такъв ,ама преди 5-6 години е метална многопластова. Само от любопитсво рекса да не е син?С лепен ляв калник преден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не црх-а е черен рязан отзад 2-местен направен взех го от благоевград а някои може ли да ми каже какав процент е вероятно и да пиля главата( като ви кажа че вече нацяло я здруха но когато я издуха нацяло я огасих за секунда и от тогава не сам я палел лищо и каква цена горе доло ще е да ми я испилят на мен тук наи близо ми е сливн) един приател имасше пасат и му струваше 90 лева пилене с препасване на клапаните на мен тва не ми трябва само липене благодаря предварително. И ако някой знае црх 1 ген 1.6 16-в за продаване или разменяне с някои леф от мен да пише искам 16-ка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...