Jump to content
velko1

Монтирането на ЛУПИ + или -

Recommended Posts

Колеги какво мислите за монтирането на лупи в фаровете ОСБЕННО НА АНГЛИСКИ СИВИК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще слагаш ксенон - Гигантски, великански, незаменим ПЛЮС. Ако няма... стой си с рефлектори. Но има ли ксенон, и искаш да си цивилизован човек - слагай лупи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то англичанката без ксенон си е мъртвец нощно веме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има много полезна тема във форума.изровия и ще ти стане ясно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще слагаш ксенон - Гигантски, великански, незаменим ПЛЮС. Ако няма... стой си с рефлектори. Но има ли ксенон, и искаш да си цивилизован човек - слагай лупи!

Шефе, защо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото без лупа /или заводски рефлектор за ксенон/, в белите страни, е нарушение и основание за конфискация на автомобила !!! Това, че тук още не са се сетили е въпрос на време. Ето и превода, който направих от един х'американски форум - http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=28424&hl=

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото без лупа /или заводски рефлектор за ксенон/, в белите страни, е нарушение и основание за конфискация на автомобила :worthy: Това, че тук още не са се сетили е въпрос на време. Ето и превода, който направих от един х'американски форум - http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=28424&hl=

Даааааааааааа,за това на моито купе като му сложих ксенон и извън града бях като сляп!Мен ме виждат а аз не виждам! Е ,махнах ги и си е много по-добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...