Jump to content
kalmara

Търся Cd Pioneer - някое от Deh серият

Recommended Posts

Та на въпроса - мераклидисал съм се на пайнерче (най-накрая се предумах да си купя радио), но съм с ограничен бюджет. DEH серията ме кефят като цяло, ма като ги гледам нови са от 200+ лв и нагоре, от скоро следя този сектор на форума и преди няколко дни пропуснах едно за 70лв. Интересува ме да чете обикновени аудио цд'та (и да не прескача като люскам из Врачанските дупки :)), ако пък "разбира" и мп3 - още по-добре. Пък ако има и USB букса хептем най-добре, ама за тия пари нещо ме съмнява. :lol:Другото, което ми е приоритет освен аудио цд'тата е да има изход /чинчове изотзадзе/ като за усилвател. Ама може и без него да се мине. :DП.п. Запознат съм, че из "техно" магазините има разни тъндърчета за 90лв чистак нови със цд, мп3, усб, и така натам, но просто държа да е Pioneer. Като вариант мога да посоча DEH-2000MP/MPB/2020MP. ;)Приемам и варианти за 2хххх серия, със неработеща оптика, като цената да е подобаваща. Само че за неработеща оптика ме потърсете на ЛС да се доразберем. ;)Останалите оферти също приемам на ЛС и на скайпа от профила. ПЦ'то вкъщи е включено 24/7, така че когато и да ме потърсите - дали веднага, или след час, ден, със сигурност ще го видя. :)Съжелявам за дългата обява "търся", и многото претенции, ама какво да се прави - криза е. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...