Jump to content
ajax6

хонда сивик 1.8 вти обява

Recommended Posts

отдавна гледам по сайтовете за продажба на коли за хонда с такъв двигател и скоро попаднах на една която е пусната и тук във форума но нещо ме притеснява цената 5900 като гледам в аутоскоута че почват от 3500евро нагоре някой ако е ходил да я види да сподели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=46390 сигурен съм че колегата говори за тази обява. Н все пак и тои да потвърди. Редактирано от em1l

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем нормална е цената, просто миналата година и преди това, на никой не би му хрумнало / от автотърговците/ да внесе кола, на която акциза да е повече от стойността на автомобила, поради тази причина са редки и прелюдите с Х22 :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е вярно има една за 1800е но тази обява стой отдавна и цената и беше повече следващата най-евтина е 3500е а в мобиле де са още по - скъпи питам за същата хонда която е показал колегата и пак казвам струва ми се тънка цената а и ми емного далече да ходя да я видя и за това питам някой ако я е гледал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:wub: бах мама му,разгледах и този сайт в италия,те скъпи!!! ако е здрава брат вземай я.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое ти се струва толкова странно? В англия започват от 800 паунда и добреизглеждащите са 1200-1300. Не намирам нищо странно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имам време тея дни ще ходя да я погледна........ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) ;) :):P 4 пъти ми я предлагат днес различни хора :P същата ще падна и все различни цени :P .Има по авто къщите 4 бройки с б18ки заеби.За които аз знам!Кво ви притесняват тия цени бе хора ,няма да казвам на какви цени ми ги предлагат тея коли.Колко да струва, то 4000 са ИМ много ! Като е с б18 да не е с платинени бутала.От англия 800 паунда от италия 1000 евро .Колко да струват.Някой ако има итерес аз ще му я дам за 7 бона да е в час цената :P :P .Утре цял ден съм по плаца ако имаш интерес ще ходя да я погледна. Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за какво цяла кола, като може да си купиш само двигателя за толкова ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;):):P :P :P;):P:P Цените в момента далеч не са това, което бяха, пък и както терориста каза.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига глупости и простотиѝ!!!

:):P :P :P 4 пъти ми я предлагат днес различни хора ;) същата ще падна и все различни цени :P .Има по авто къщите 4 бройки с б18ки заеби.За които аз знам!Кво ви притесняват тия цени бе хора ,няма да казвам на какви цени ми ги предлагат тея коли.Колко да струва, то 4000 са ИМ много ! Като е с б18 да не е с платинени бутала.От англия 800 паунда от италия 1000 евро .Колко да струват.Някой ако има итерес аз ще му я дам за 7 бона да е в час цената ;):P .Утре цял ден съм по плаца ако имаш интерес ще ходя да я погледна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига глупости и простотиѝ!!!

Колега незнам какви са глупостите ,но това че сам писал не значи че колата е лоша а повечето колеги знаят защо сам вкарал тоя сърказъм в думите си. До миналата година се копуваха двигател и скорости на тая цена !!! А, че колата е перфектна се знае , цената също . Жив и здрав !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...