Jump to content
Guest manniakk

Фар на Сивик

Recommended Posts

Guest manniakk

Имам хонда сивик 3 вр. 1997г. Фаровете са от някаква пластмаса. Явно някое камъче е ударило фара и е наранило защитното фолио на фара. И от тогава като отида на пароструйка се люпи по малко от него и вече не прилича на нищо. Някои знае ли къде могат да му направят ново покритие ако може изобщо и колко ще струва. Нов фар в хонда струва 350 лв. Ако знаете горе долу колко върви един втора, макар че предпочитам да си ми оправят моя. Пластмасата е здрава, само гадното покритие не е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iSpider

При мене вече се е олющило почти наполовина и по двата фара, чакам го да падне съвсем, и после ще прилагам метода с мазането с паста за зъби и вълнен парцал, който ми бяха казали пак тук във форума :offtopic:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=4167А не може ли да се намери само предната част на фара или трябва да го вземаш цял?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Имам хонда сивик 3 вр. 1997г. Фаровете са от някаква пластмаса. Явно някое камъче е ударило фара и е наранило защитното фолио на фара. И от тогава като отида на пароструйка се люпи по малко от него и вече не прилича на нищо. Някои знае ли къде могат да му направят ново покритие ако може изобщо и колко ще струва. Нов фар в хонда струва 350 лв. Ако знаете горе долу колко върви един втора, макар че предпочитам да си ми оправят моя. Пластмасата е здрава, само гадното покритие не е

<{POST_SNAPBACK}>

Някой бе6е пуснал подобна тема на скоро за някво полиране,но до колко става 4итаво немам идея.

ина4е фарове имам ако 6е купува6 пи6и-120 лв!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

абе и аз питах не може ли само пластмасата отпред но ми казаха че била с задната част залепена и някви глупости и ми казаха 350 лв. Dragi4 120 лв е добре ако тръгна да си купувам, но имаш ли идея дали като го зема целия мога да си сменя само стъклото защото моите рефлектори и модула за движение са си перфектни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Не виждам смисъл да ти дам фар и ти да сменя6 стъклото,сигура моя фар е поне толкова добър колкото твоя. :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...