Jump to content
Sa8o

I кръг по драг рейсинг 2010

Recommended Posts

кръг от новия сезон ще се проведе на писта "Лесново" на 16 май 2010г. от 11.00чРазбира се състезателите ще трябва да са там доста по-рано, защото квалификацийте за стартовата решетка и самото състезание ще се проведат в един ден.За сега имаме потвърдено състезание и в гр.Сливен през септември месец ( датата ще се уточни допълнително) и смятаме да организираме още един кръг началото-средата на месец Юли. Предстой да уточним тренировъчните дни кога ще бъдат и къде не на последно място.. (извадка от тунинг бг)Е, ще има ли бързи хонди на драга :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве ще има една бавна Д-серия. Някой знае ли регламент , класове и т.н. ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както предни години. За момента класове и регламент са без промяна.Информация отностно членуването в спортен клуб малко по късно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом питам значи, че не го знам ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде се намира тази писта ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде се намира тази писта ?

писта Лесново, край Елин Пелин - на 25км. от София В 2 -3 форума са написали тези координати ... сигурно ще е това :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бааа път чак до софия ли ще бием сега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е някой ще бият други не ,аз мисля да съм от 2рите толкова далече как несъм хукнал .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е така е , ама аз няма да пропусна шанса да затворя устите на някой хора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само заради тов али ще биеш пътя ,за ад се докажеш пред някой ? Хич не ми пука на мен да се доказвам ,аз го правя за кеф но не си заслужава да бия пътя едно че много рано друго е че ще се убия пак от път .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега просто отиди и покажи, какво си постигнал, за да ни сгрееш сърцата. Защото от това което съм прочел за твоята кола, се очертава доста добра кола за такова състезание стига да си оправил старта от място. Щот по спомени май не можеше да стартираш от място поради някакви причини поправи ме, ако греша.Аз лично с голямо удоволствие ще отида да ви гледам и поткрепям с каквото мога.Така че доставетени това удоволствие колеги, и колкото повече хонди, толкова по добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джипърс, Бургас-София е около 3-4 часа :) това е разходка, а не разбиване от път ... ако имаш желание и на луната ще отидеш ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си да го сложим 4ч при нормално каране,но я виж какво пише тренировки и състезания са на един ден ,ако предположим че почнат тренировките в 7ч това означава до 18ч ще има състезания,аз трябва да тръгне в 1ч вечерта за да стигна там около 5ч после докато го намеря и утида на тази писта поне 30 мин ,аз ще ям ли ще си почина от пътя ли ще направя тренировка да усетя настилка ли ,просто няма време и докъто се замъкна пак обратно още 4 5 ч става 24ч зад волана и на крак.Как мислиш аз да не съм робот ,определено няма да съм в кондиция за състезания :) .Миналата година доста от софиянци казаха ,ха ко да си мъкна колата до сливен а той им е на 260км !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и аз няма да доида до софия (120-30лв само гориво за пътя)(поради тази причина)(няма $$).разчитам на иво от шумен да ни отсрамва) тои знае за кое.:)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кои са тия софиянци дето са казали , че няма да си мъкнат гъза?Истинските фенове и маняци с добре направени коли дойдоха и казаха, че и 10 състезания да има на Сливен ще дойдат, защото пистата е страхотна и няма втора в БГ по рода си.Това с пътя и всичко останало е меко казано пресилено, ако си маняк ще отидеш навсякъде да покараш и да си направиш кефа.А не да се доказваш пред някой.1 ден е това състезание, не е 10 дена , че да нямаш време да си почиваш.На такива мероприятия се ходи да се видиш с приятели , да полафим, да си дигнеш адреналина на макс, да покажеш какво си направил с колата си ... и евентуално да изядеш 2-3 пържолки на крак мак на сергията , която е на пистата ;)Такива моменти се помнят цял живот ... но не с лошото, умората и похарчените пари , а с по горе изброените неща.Не се меся на никой, просто си казвам мнението :)Живи и здрави и дано се видим с повече приятели на пистата.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От сега почнаха оправданията :);) (базикам се , и аз все отсъствам поради финансови причини). И на мен ми се вижда малко далеч ама ако имам възможност ще се замъкна, че ми е интересно какво време ще даде. И все пак някой ако има желание да сподели класовете и ограниченията в тях ;) (търсих, но нищо не намерих)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То вече има един рекс(тука от нашия регион) дето отсрамва яко в Софията :) Там е интересно , че чатерите от форума нещо се дърпат и нещат да се пускат с него ;) А относно драга , Ачо е доста прав ако ти е мерак ще си там , пък пука ти че после ще си като пребит :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе парите са си пари и никой няма нужда да се оправдава пред останалите, но приемете, че не изглежда сериозно да набуташ 10К и нагоре в колата в рамките на една година, и да нямаш 200лв за бензин и 50 за хотел ... ами ако наистина искаш ще намериш начин :)П.П. Забравих да допълня - надявам се тая година хонда да доминират всички класове :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе парите никога не стигат ... :P Я сега някой да ме светне ако съм без седалки в кой клас трябва да съм ?? :) В смисъл седалките броят ли се в "интериор" или там влизат само пластмасите. Не че ще ходя да се състезавам, просто искам като ида да мога да замеря. Не да ами кажат "нямаш седалки, чао ..", че ще ми стане доста тъпо тогава.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за замерване няма проблеми да си без дадени части от интериора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве ако всичко е наред с колите ще се видим на пистата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да бъда лош пророк,но си мисля,че на Лесново доста хора няма да могат да замерят колите си,защото за 1 ден едва ли ще успеят да се организират свободни замервания,освен всичко останало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам предвид да си платя за участие. Да се пусна 1-2 пъти и да не се пускам повече (примерно). Заради това ме интересува без седалки да ли има клас в който да се впиша. Нищо че ще ме бият като шкембе у довар :) . Ако не да слагам седалките и да пробвам б18-ките ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със седалки мой :lol:И отиваш в клас А до 2.0 атмосферни мотори или клас предно без ограничение от към кубатура и т.н. - въпроса е да си с предно предаване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако съм без и нямам клетки и роубари да ли влизам в някой клас ?? Ще извинявате за тъпите въпроси ама класовете са толкова ясно написани че нищо не разбирам :lol: Мерак да видя максимално колко може да даде, затова искам да съм я обезкостил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангеле, искам да те питам тебе (нали взимаш някакво участие там в комисията ли незнам точно какво), аз съм махнал задната седалка, НО съм минал технотест и КАТ и колата е регистрирна на 1+1. Та въпроса ми е пак ли няма да ме пуснете да карам в клас предно ? :lol:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...