Jump to content
didyou

загрява когато си иска!

Recommended Posts

:tease: здравейте колеги:huh:имам проблем с прегряаването по-точно,а не със загряването......Д16З6....както си карам и всичко е наред(стрелката е на нормалното място)и изведнъж започва да полудява и да се качва стремглаво нагоре(това е от около 3 седмици и го прави почти всеки ден,но никога не е влизала в червения сектор)..сега като се замисля това маи се случва след като оставя колата да работи на място дори и за много кратко време........когато пусна парното нещата се нормализират за малко,но на следващото кръстовище стрелката пак полудявасмених термостата вече:tease:!:tease:!!помогнете....само едничка ми е :Dзабравих да спомена,че като се охлади и стрелката отива по надолу от нормалното си положение!! Редактирано от didyou

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,тази тема мисля не е за тук,дано не те порицаят за това! Що се касае за загряването,ти сигурен ли си че загрява или само стрелката се бъзика от някоя оттечка исе мести нагоре и на долу???Ако колата наистина е загряла много над допостимото то в този момент трябва да е надула повечко атмосвери във водната система.Провери много внимателно в такъв момент със леко развиване на капачката на радиатора да видиш дали хвърля водата и внимаваи да не те изгори-опасно е:huh:Ако не я хвърля проблема ти е електрически.. .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена да си провериш дали ти включва перката на радиатора??? Това също е проблем:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...