Jump to content
Guest Founder

D15B7 - Въпроси!

Recommended Posts

Guest Founder

един познат ме помоли да пусна тази тема във форума .кара белия сивик купе , който едно време беше при Омбре ;) 1.5 16в 101кс.предполагам повечето от вас са го виждали по нац. срещите ;)интересува се от различни начини за повишаване на пощноста без да употребява чак толкова СИЛОВ тунинг в/у двигателя ;) ако някой се е занимавал с подобен или си има някаква представа - моля нека сподели тук ;)Благодаря предварително от негово име!

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Темата е била дискутирана многократно, но....В зависимост от финансовата възможност... най-евтиното ( и най-неефективното) е спортен филтър. Аз бих му препоръчал ако може да си вземе готов кит, но от тези с дългите тръби. И след това да изолира самите тръби със изолация за парно или нещо такова.Изпускателни колектори ( за неговия двигател според мен това е една страхотна инжестиция) Опитът показва, че колекторите се отразяват много по добре на Д15Б7 отколкото на д15Б2. С колекторите може да мине за около 300лв, но е по-добре да инжестира в нещо малко по-скъпо и задължително да ги увие с бинт.Ако скоро ще маха главата, да вземе да я пилне малко (0.2-0.6мм)И ако още му се дават пари, но след като е направил поне 2 от гореизброените неща, може да ми звънне. За 1 ден и около 150лв ( +80лв на час ако иска дино) ще му спредна чип специално за неговия двигател.Все пак, кайи на приятеля ти да се поразрови във форума.... Многократно сме ги писали и разисквали тези работи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

емо не ти знам софтуера дето го пишеш, ама като ти гледам мнението ти викам 'майсторе' ;) може и да са сгрешени, ама нещата дето ги пишеш са верни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dominic

един познат ме помоли да пусна тази тема във форума .

кара белия сивик купе , който едно време беше при Омбре :blink: 1.5 16в 101кс.

предполагам повечето от вас са го виждали по нац. срещите :blink:

 

интересува се от различни начини за повишаване на пощноста без да употребява чак толкова СИЛОВ тунинг в/у двигателя :offtopic:

ако някой се е занимавал с подобен или си има някаква представа - моля нека сподели тук :)

<{POST_SNAPBACK}>

Аз карам същото, но черно. Лошото е, че точно по тунинг не мога да му помогна. Мился да слагам скоро ремус отзад и да махна катализатора... спрямо шума, ще преценя дали да салгам на негово място резонаторно гърне. За въздушен филтър не съм си мислил.

 

Но ако има някакви въпроси относно нещо конкретно по модела и т.н. - се надявам,, че ще съм му полезен, защото си пазя колата и гледам да се запозная с всичко за нея. Но определено няма да се навия да и пипам по двигателя.

 

Това, което е по-различно, и съмнаправил по двигателя е безобидно - сменил съм свещи със АУТОЛАЙТ за 45 лв. с платинен електрод - нищо по-различно от нормалните свещи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

един познат ме помоли да пусна тази тема във форума .

кара белия сивик купе , който едно време беше при Омбре :P 1.5 16в 101кс.

предполагам повечето от вас са го виждали по нац. срещите :P

 

интересува се от различни начини за повишаване на пощноста без да употребява чак толкова СИЛОВ тунинг в/у двигателя :P

ако някой се е занимавал с подобен или си има някаква представа - моля нека сподели тук :P

 

Благодаря предварително от негово име!

<{POST_SNAPBACK}>

Може да вдигне до 50коня ако използва ел.турбо,но май още го няма

в тапата държава,дето само голфове са на почит!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Начин на работа на тва животно ?цени и т.н. ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Даааа бе, а може и два стикера да сложиш... те са си по 3.5 коня единия :P ел. турбо....... "Блаженни са вярващите"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

ха ха :P на другата среща искам 10бр. = 35коня :P:P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите да попитам нещо имам хонда сивик купе 101 коня д15б7 предлагат ми глава от црх д16а9 мога ли да я монтирам без проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш няма ядове .Абе как ги намирате теми от преди 4 години?? :lol: пусни си тема ,търси .

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...