Jump to content
1van

Проблем с турбото

Recommended Posts

Здравейте колеги!Тука от няколко дни нещо ми се прецака колата.От време на време като вдигна по-големи обороти и ми светва оранжевата лампа на таблото,която е за компютъра мисля!При диагностика дава ,че има проблем с турбото:"Превишено налягане на турбото".Та въпросът ми е дали на някой му се е случвало,как го е отремонтирал и какво може да е? Блогадаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Actuator-a на турбото може да е единият вариант

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за инфото!значи и да се смени турбото както единия колега е направил,пак след време ще се появи този проблем.Както каза един друг колега ,сигурно са се зацапали лопатките и ако се изчистят би трябвало да се оправи.аз поне така разбрах!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва Ombre в темата която Player101 ти е дал, турбото ти си бачка добре. Да не се подлъжеш и да тръгнеш да сменяваш турбина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, отиди на диагностика и ги накарай да ти запишат кодовете.Постни ги тук да ги коментираме и тогава вземай кардинални решения.Не бъди сигурен, че имаш точно същия проблем като на колегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя сестра ми я кара колата и тя е ходила на диагностика,само че не в България,а в Германия.И там са и казали,че турбото си е за смяна и е 4000 евро.Но незнам дали са и дали кодовете ,които е показала!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...