Jump to content
kalos

Нова камера на бул. Цариградско шосе

Recommended Posts

Нямам думи! А обяснете ми в каква държава живеем?! Аз съм ЗА спазването на правилата, респективно камерата да остане. Всеки си има глава на раменете - като бърза ще плаща. Може ли да махнат камерата, която йм е наляла 1 млн. в бюджета, щото видиш ли нямали 25 хил Евро??? Къде са отишли тия 1 млн. лв? Със сигурност не са инвестирани в инфраструктура!!!! В моя квартал - Младост 1 е бати ужаса - огромни дупки. Добре, че ги знам и ги избягвам... ;);):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

25 хил. евро правят 1млн за 2 месеца и няма да я купят? Браво, значи като се развалят останалите ще се реши проблема с глобите от камери - ще изчезнат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е настроена да снима над 74км/ч, вместо с досегашните над 84. Пазете се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале аз там си карам арабийската, за сега нямам честитка обаче след като видях темата ще съм по внимателен там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре бащата секи ден минава от там, трябва да му спомена да внимава, иначе много лошо може да стане...:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За да разсея съмненията, че в събота-неделя не се правят снимки - мен камерата ме снима в неделя по обяд, защото се бях разсеял и минах с около 70-75 покрай нея. Досега хиляди пъти съм минавал от там и съм намалявал, но онзи ден се бях заприказвал с жена ми и както нямаше и трафик към кръстовището... бам - светкавицата ми блесна в очите (въпреки яркото слънце)Доколкото разбрах вече действа системата с ел. фишове и най-вероятно ще ми пратят, а аз ще се опитам да го платя до 14 дни, за да хвана 30% отстъпка. Въпросът ми е някой получавал/плащал ли е такъв фиш и как става номера? Като старите фишове ли се плаща, как се получава отстъпката и т.н.?Хубавото е, че вече не се вземат точки и книжки за по-малките скорости и ще мина само с глобата.

Редактирано от Slade

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе колеги да ви попитам идвах от ндк и завих на цариградско към плиска и окръжна и точно в този момент видях че се пусна светкавицата от камерата която е на орлов мост и тъй като минах с около 100 се чудя мен ли е снимала изобщо тази камера може ли да снима колите които минават през другото платно за движение или само тези които отиват към центъра Публикувано изображение

Редактирано от Clinku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да е снимала тези , които отиват към центъра ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз така предполагам и си карам харабията - колкото позволява икономика Публикувано изображение и то точно като минах камерата се пусна светкавицата Публикувано изображение но имаше и коли в платното по посока центъра може и някой от тях да го е отнесъл Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип камерата "вижда" и лентите в посока Окръжна, но досега не съм чул някой да е сниман така. В тая посока ограничението мисля е 80 и ми се струва по-сложно камерата да се настрои за 1-2 метра разлика в дистанцията между двете леви платна да снима в 2 различни режима на ограничения на скоростта (50 и 80).

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...