Jump to content
rockDrive

Спорни седалки

Recommended Posts

Здравейте, колеги... преди няколко дни си купих седалки ФК от колегата hondaracing. Имам проблем с тях, когато се облегна на пасажерската седалка лявата част на облегалката не е стабилна и цялата облегалка се усуква. Същото е положението и с другата седалка, само че дясната част на облегалката се накланя. Седалките са чисто нови и според мен или са ментета или са нарочно направени така. Ако някой има идея как стоят нещата моля пишете ??????

:lol:

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=44651

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде бе колеги... казвайте нормално ли е и дали като се сложат на шейните ще се оправи, което ме съмнява ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лично мое мнение е че няма да се оправят ,а това че се угуват така си е направо опасно като шофираш !Една спортна седалка трябва да е лека и много здрава ,да поема тялото в завои и без да се усуква. Има много седалки от сивик тайп р на много приемлива цена в англия ,ако се рови поввече може да ти стигнат и на по 500 600лв ! Интегровите са по скъпи !Аз лично щеше да си купувам от тайп р за 180 паунда ,но реших да оставя малко по нататък ,и без това сега са ми добри от прелюдчето ;) ПП: Ако имаш опция да ги върнеш ще е най добре ,но много ме съмнява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изобщо не би трябвало да поддава седалката затова предпочитам оригиналната която си е сток на колата ако ще е спортна то няма да е менте а ще е оригинална

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хайде бе колеги... казвайте нормално ли е и дали като се сложат на шейните ще се оправи, което ме съмнява ;)

Ами при положение че не сте ги сложили какво очаквате. Като се захване основата би трябвало да се "стегнат". Ако си вземете истински няма да се огъват ... Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не ми се ще да ти го казвам, но аз до сега качаствена стока от FK не съм видял, тях ги купуват тези, които карат немски коли, с оглед на това че са made in Germany и си мислят, че са качествени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изобщо не би трябвало да поддава седалката затова предпочитам оригиналната която си е сток на колата

ако ще е спортна то няма да е менте а ще е оригинална

Колегата hondaracing ги продаде за оригинални ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те са оригинални ФК , това не значи че са супер дупер качество.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво според вас трябва да означава супер качество и кое е нормалното, което трябва да очакваш когато си купуваш уж оригинална стока на реномирана марка. Едно е да си купя седалка от Илиянци друго е да сикупиш седалка FK.@teros1sta не се клати цялата седалка с основата ами само облегалката и то от едната страна. От страната от която е механизма за регулиране е супер стегната, но явно от другата страна няма кой да я държи. Иначе наистина са много леки и удобни, и изглеждат супер.Kолегата hondaracing да покаже сертификата за който твърди и стокова разписка за това, че ги е купил от Германия, а не от Китай! Никъде на седалката няма етикет made in germany!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, когато не си купувате нещо ново неможе да очакваш че всичко ще е наред. Да не говорим ,че и тогава не е гаранция.Всеки в България знае, че повечето ФК продукти са с много лошо качество, клонящо към ужасно.Още повече , че не веднъж се пръква на пазара продукти с марата ФК ... обаче сглобявани в Турция.Но и да са оригинални тва не значи , че са вечни и че няма да се прецакат.Това със седалката няма как да се оправи освен ако не я разкостиш , ПОПРАВИШ и пак претапицираш - сещаш се за цифрата, нали ?Говори с колегата , ако се съгласи да ти върне парите ок , ако ли не ... може би си поредния прецакан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но явно е ДЕФЕКТНО след като неможе да се коригира по никакъв начин без "операционна" намеса.Търси си парите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все още съм на мнение че се посуква, защото не са хванати релсите. Ама знам ли ... трябва да се пробва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да добавя че ФК продуктите са за германия,но цялото им производство е в китай,което не ги прави веднага ментаци,защото доста от фирмите им е изнесено производството в китай,но да си кажим честно 90% от продуктите им са с ужасно ниско да неказвам потресаващо лошо качество .Например амортисиори който си е купил е супер недоволен и се налага доста честа смяна.Както казах по горе ако нямаш възможност за едни тайп р седалки които са около 500 600лв с доставка до Бг по добре от тукашните фирми от рода на илиянци утиваш гледаш сядаш ако ти хареса взимаш ,даже и гаранция може да имат .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...