Jump to content
Mailo13

Ламбда сонда за Hr-v V-tec 124к.с

Recommended Posts

Здравейте!Имам завишен разход на гориво на мойта хонда(HR-V 124к.с. V-tec 03год.)в сервиза ми казаха,че е ламбда сонда,което звучи правдоподобно.Но също така ми казаха,само оригинална на Хонда би свършила работа.От "Карада"Варна ми обявиха цена от 551лв. и три седмици доставка.Бях потресен!Един път от цената и втори път от срока.Та аз ще изхарча още 300лв.грешни пари в гориво за тези три седмици.Ще съм много балгодарен ако някой има мнение или решение по проблема.Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако ще я сменяш сондата то по-добре си я купи от нета. Например тази е на по-приемлива цена и ще дойде за около седмица.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,Стоянов!Май наистина така ще направя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...колега, и аз имах такъв проблем, приятел ми донесе сондата от щатите там е 140 $. не се връзвай на продавачи които гледат с колко жици е и с какъв цвят са..., поръчай по номер...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да правя глупости!Но немога да се примеря с тройните цени на представителите.140$ с САЩ 55& в Англия,550 лв.в България!????????????????!?!??!?!? Ще поръчам по рама ,но не и на цената на Карада!Иначе благодаря за инфото!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...