Jump to content
Guest RAZBIVACH

4ip Tuning

Recommended Posts

Guest RAZBIVACH

do vsi4ki8 koito mogat da mi pomognat ,iskam da si sloja 4ip na hondata PRELUDE 133 kc no neznam po kakvo se izbira 4ipa ,individualno li e ili za vsi4ki preluki e edin i sasht.A sashto taka se interesuvam kade se montira i kak zashtoto znam 4e se slaga na kompiutara no neznam kak to4no i dali shte moga da se spravq sam,na ne bi da sgafq s elektronikata na kolata 4e togava i gospod ne moje da mi pomogne POMOGNETE :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Мога да ти помогна с тия чипове.Правил съм си на Хондата. Потръгна повече... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Мога да ти помогна с тия чипове.Правил съм си на Хондата. Потръгна повече... :)

Не и според направените и измервания :-)))Иначе наистина би било добре !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

RAZBIVACH : доколкото съм си изградил вече мнение можеш на 100 % да се довериш на PARADOX_sf за избор на чип, поставяне и т.н. Аз също карам прелюдка и съм с доста добри впечатления от този автомобил. Идеята ми е обаче да не я пипонтиш сам ако не разбираш. Ето PARADOX_sf е готин и услужлив пич и ще ти помогне. Иначе дай някакво повече инфо за твоята Прелюдка. С кой мотор е, коя година, пък ако имаш и снимки ще бъде супер. Успех :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Мога да ти помогна с тия чипове.Правил съм си на Хондата. Потръгна повече... :)

Не и според направените и измервания :-)))
Мирославе. Мноо ма кефиш. Се едно си видля измерванията. Само щи кажа, че не всичко което лети се яде и не всичко което се приказва е истина.Относно подобрението с чип. Поне при мене има и съм доволен от него. Можеби 10-15 коня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RAZBIVACH

ami da si kaja ot koli si imam ponqtie no malko me e strah da baram kadet ne mi e rabotata osobeno po elektronikata za tova 4e naistina ste mi e nujna pove4e info zashtot mai kakto e tragnalo az ste si go montiram sam zashtoto sam ot burgas a kakto si mislq vie koito mojete da kajite tva onova ste mai ot sofia i sme malko dale4. A po vaprosa za kolata tq e prelude 94godina s motor F20A4 133kc,a ako na nqkoi mu se zanimava s men moje da mi pishe napravo na maila: kradci_i_mushennici_ood@mail.bg ili razbivachut@abv.bg ste sam mnogo blagodaren :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Знаеш ли къде ти се намира ЕЦУ-то?Ако да на него има едни номера на една лепенка. Кажи ги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Абе PARADOX_sf , кви чипове кви чудесий си правил? За булгаришен туннинг ли говорим? Щот и аз нещо сам се замисуиу за Чип! Ама кат не го разбирам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

Аз не съм привърженик на 4ип, един приател имаше такова нещо на неговата Хонда и имаше бая проблеми оплаква6е се 4е както кара и колата му сама си вдига оборитите и после се оправя и накрая май се прееба не6то като се вра6тал от Софиа не6то е станало и пове4е от 3000 оборота не можал да вдигне и така 180км със 90км/ч до Габрово ужас представяте ли си със CRX s 90 ;):plane: на тоя хубав път ;););););););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...