Jump to content
nikman

0-100 на Прелюд 2.0i -133кс /1998г

Recommended Posts

Здравейте Колеги,търсих доста отговора на моя въпрос и във форума и с Гуугъл.За 5 генерация не можах да намеря никакви данни за ускорение 0-100км/ч.Моля ако някой знае,да сложи една препратка към официални данни за ускорение,максимална скорост,разход на този автомобил.Благодаря предварително на всички!Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да в този сайт има някакви данни но мисля, че под 10сек. до 100км/ч едва ли ще падне. Моя е с автоматични скорости и е малко муден при самото тръгване което го забавя значително за ръчни скорости не мога да кажа. Разхода в града ми е 11л на 100км като стрелката на оборотомера рядко подминава 3000 обророта, за извънградско не мога да кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолега по книга му дават 9,2сек до 100,но на моя като се пробвах по 10 неможах да го сваля,после се оказа че има проблем в двигателя и всичко си дойде на място. Всико по 10 сек е добре като се има предвит че колата е на 12-13 години и .... хиляди километри.за разход дават и 12,6 градско и си ги харчи точно толкова ако не си от София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9.2 го дават колкото стария ама на мен не ми се вярва по тежък е..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз моя съм го засичал и направих 3 опита :huh: 1) 9.52) 9.43) 9.2Всичко е стоково. Не съм пипал нищо :(

Редактирано от Arsov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя съм го засичал и направих 3 опита :) 1) 9.52) 9.43) 9.2Всичко е стоково. Не съм пипал нищо :)

слабо, слабо :) :) кораба си е пушка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...